NOVĚ OZNÁMENO: DEATH METALOVÝ BOOM - ORIGIN, RINGS OF SATURN, HIDEOUS DIVINITY, GRAVESLAVE

14.2.2018

Origin!! Americká kapela, která dokázala posunout hranice toho, co je v death metalu možné, o pořádný kus dál! Jejich jarní tourné s Rings of Saturn, Hideouse Divinity a Graveslave si nesmíte nechat ujít.

NOVĚ OZNÁMENO: HEAVY METALOVÁ KAPELA BULLET VYSTOUPÍ 22.5. V OSTRAVĚ.

9.2.2018

Švédská kapela Bullet polemizující mezi hard rockem a heavy metalem se zastaví v music clubu Barrák u příležitosti vydání nové desky Dust to Gold. S kapelou vystoupí také švédští Screamer a Jesus Chrüsler Supercar.

NOVĚ OZNÁMENO: V KVĚTNU VYSTOUPÍ DEATHMETALOVÁ LEGENDA SIX FEET UNDER.

30.1.2018

Floridská deathmetalová legenda po zrušeném tour v roce 2015 vystoupí v Ostravě. Koncert 27.května doplní chorvatská kapela Infernal Tenebra a Morose Vitality.

KONCERT KAPELY MIRAI & POETIKA PŘESUNUT!

23.1.2018

Koncert kapely Mirai&Poetika byl z důvodu velkého zájmu přesunut do nového klubu BrickHouse DOV. PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZNOVU SPUŠTĚN!!! Tak neváhejte a kupte si vstupenky, dokud ještě jsou :-)

KONCERT CRAZY TOWN BOHUŽEL NEDOPLNÍ KAPELA FOR THE WIN.

18.1.2018

Kapela For The Win bohužel na koncertě Crazy Town (26.1.2018) nevystoupí. Z rodinných důvodů musela zrušit své vystoupení na celém evropském tour. Velmi nás to mrzí, ale věříme, že si koncert i tak užijete s kapelami Crazy Town, Confessions Of A Traitor, HC3 official, FishFace.

NOVĚ OZNÁMENO: BÝVALÝ ZPĚVÁK Z KAPELY MISFITS MICHALE GRAVES VYSTOUPÍ V OSTRAVĚ!

17.1.2018

Nezaměnitelný hlas kultovní horor-punkové kapely Misfits Michale Graves vystoupí 22.4.2018 se svou sólovou tvorbou i známými hity od Misfits. Vstupenky v předprodeji již nyní.

NOVĚ OZNÁMENO: BRNĚNSKÁ PISNIČKÁŘKA MUCHA V BŘEZNU NA BARRÁKU.

9.1.2018

Femipunková písničkářka Mucha, která se proslavila satirickými texty písní "Ježíš", "Chlapi sú kokoti", "Nepojedeš nikam" a dalšími vystoupí 10.3.2018 v Ostravě. Nikola Muchová se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života.

NOVĚ OZNÁMENO: V DUBNU ZAHRAJE FINSKÁ KAPELA INSOMNIUM!

17.1.2018

Už prvního dubna se můžete těšit na jedinečný koncert finské kapely Insomnium, která do Barráku přijede s novou desku. Nenechte si ujít jedinečnou doom atmosféru a temné texty. Předprodej vstupenek zahájen. Více na: http://obscure.cz/cs/events/

NOVĚ OZNÁMENO: DESTRUKTIVNÍ VYSTOUPENÍ EKTOMORF.

17.1.2018

Přední maďarská kapela mixující thrash metal s hardcorem a tradiční cikánskou hudbou. Jak potvrzují jejich fanoušci, koncerty této kapely jsou legendární díky energeticky destruktivní performance během show. Maďarští Soulfly jsou tady!

NOVĚ OZNÁMENO: DEKADENCE PODLE BRUNA FERRARIHO.

8.1.2018

Po pěti letech se na hudební scénu vrací Bruno Ferrari - samozvaný "man fatal" českého hudebního průmyslu a alter ego kontroverzního Samira Hausera známeho z kapely Vanessa nebo Mortal Cabinet. Popově laděné vystoupení doplní hravé kostýmy, sexy tanečnice i Jitka Zelenková, se kterou nazpíval duet s názvem Věci, o kterých se nemluví.

NOVĚ OZNÁMENO: RAPOVÝ ÚLET SE SODOMA GOMORA A ELEKTRICK MANN.

18.12.2017

Na jaro 2018 se máte na co těšit. Hned v druhém víkendu 13.4. vystoupí horrorcorový raper Řezník a jeho partička Sodoma Gomora spolu s alkorapery Elektrick Mann.

Hardcorové Vánoce klepou na dveře!

12.12.2017

Poslední akcí letošního roku bude HC/Grime in the Town - Xmass edition, která proběhne 25.12. mezi vánočními svátky. Těšit se můžete na české a slovenské kapely.

PENDL - OSTRAVSKÁ KLUBOVÁ NOC!

4.12.2017

PENDL rozproudí již počtvrté centrum moravskoslezské metropole! Zažijte festivalovou atmosféru v zimě, prošmejděte vyhlášené kluby, užijte si své obliené kapely, objevte nové žánry, ale hlavně prožijte neopakovatelnou noc plnou jedinečných zážitků. Už 25.února 2018!

Nevíte, kde uspořádat vánoční večírek? Stále přijímáme rezervace!

1.12.2017

Firemní vánoční večírky občas bývají pěkná nuda. To Vás ale nečeká, pokud ho uspořádáte u nás v klubu! Stále máme pár volných termínů před vánočními svátky. S cateringem a občerstvením si nemusíte lámat hlavu, splníme Vám všechna přání + milý personál jako bonus. Neváhejte a rezervujte si svůj termin na marcel.ostrava@gmail.com

Nově oznámeno: Zažíjte návrat do roku 2000 s kapelou Crazy Town a jejich hitovkou Butterfly!

28.11.2017

Americká kapela Crazy Town poprvné v Ostravě. Zlaté časy numetalových kapel, nagelovaných vlasů, stříbrných řetězů, třpytek a krátkých triček, to bylo milénium! Na tomhle koncertu zažijete návrat do minulosti!

Nově oznámeno: Legendy grindcore music poprvé v Ostravě!

28.11.2017

Americké grind-death metalové kapely Nile a Terrorizer vystoupí poprvé pro ostravské fanoušky už 1.3.2018. Předprodej vstupenek spuštěn.

Nově oznámeno: Waco Jesus, Cliteater + ect.

28.11.2017

28. února se můžete těšit na večer plný grindcorových kapel. Na jednom pódiu vystoupí kapely Waco Jesus, Cliteater, Deathbed Confession, Bleed The Victim, Meet the Mailman. Předprodej vstupenek spuštěn.

MoveBreakers & Electro-Swing Night

28.11.2017

Swingový večer poprvé v našem klubu. Přijďte si 19.1. trsnout na výborné MoveBreakers hrajíci mix electro-swingu, funky i italského folkloru. Vstupenky v předprodeji za 140,- Kč.

Lístky na koncert Vypsané Fixy rychle mizí!

27.11.2017

Koncert Vypsané fiXy "Tady to někde je" se kvapem blíží. Dveře klubu se otevřou už v pátek 8.12. Už máte svůj lístek? Pokud ne, s koupí moc neotálejte, vstupenky v předprodeji rychle mizí.

Předprodej vstupenek na akci "Čerti z Rakouska miří do Ostravy!" spuštěn.

9.11.2017

Díky obrovskému zájmu o akci "Čerti z Rakouska míří do Ostravy!" zahajujeme online předprodej vstupenek na odpolední i večerní akci!

Předprodej vstupenek na Hellhammer festival spuštěn.

6.11.2017

Předprodej lístků na Hellhammer Festival je spuštěn. Lístky můžete koupit u nás v klubu nebo na stránkách smsticket zde . Počet vstupenek je omezen, tak neváhejte ;-)