NOVĚ OZNÁMENO: V DUBNU ZAHRAJE FINSKÁ KAPELA INSOMNIUM!

15.12.2017

Už prvního dubna se můžete těšit na jedinečný koncert finské kapely Insomnium, která do Barráku přijede s novou desku. Nenechte si ujít jedinečnou doom atmosféru a temné texty. Předprodej vstupenek zahájen. Více na: http://obscure.cz/cs/events/

Hardcorové Vánoce klepou na dveře!

12.12.2017

Poslední akcí letošního roku bude HC/Grime in the Town - Xmass edition, která proběhne 25.12. mezi vánočními svátky. Těšit se můžete na české a slovenské kapely.

PENDL - OSTRAVSKÁ KLUBOVÁ NOC!

4.12.2017

PENDL rozproudí již počtvrté centrum moravskoslezské metropole! Zažijte festivalovou atmosféru v zimě, prošmejděte vyhlášené kluby, užijte si své obliené kapely, objevte nové žánry, ale hlavně prožijte neopakovatelnou noc plnou jedinečných zážitků. Už 25.února 2018!

Nevíte, kde uspořádat vánoční večírek? Stále přijímáme rezervace!

1.12.2017

Firemní vánoční večírky občas bývají pěkná nuda. To Vás ale nečeká, pokud ho uspořádáte u nás v klubu! Stále máme pár volných termínů před vánočními svátky. S cateringem a občerstvením si nemusíte lámat hlavu, splníme Vám všechna přání + milý personál jako bonus. Neváhejte a rezervujte si svůj termin na marcel.ostrava@gmail.com

Nově oznámeno: Zažíjte návrat do roku 2000 s kapelou Crazy Town a jejich hitovkou Butterfly!

28.11.2017

Americká kapela Crazy Town poprvné v Ostravě. Zlaté časy numetalových kapel, nagelovaných vlasů, stříbrných řetězů, třpytek a krátkých triček, to bylo milénium! Na tomhle koncertu zažijete návrat do minulosti!

Nově oznámeno: Legendy grindcore music poprvé v Ostravě!

28.11.2017

Americké grind-death metalové kapely Nile a Terrorizer vystoupí poprvé pro ostravské fanoušky už 1.3.2018. Předprodej vstupenek spuštěn.

Nově oznámeno: Waco Jesus, Cliteater + ect.

28.11.2017

28. února se můžete těšit na večer plný grindcorových kapel. Na jednom pódiu vystoupí kapely Waco Jesus, Cliteater, Deathbed Confession, Bleed The Victim, Meet the Mailman. Předprodej vstupenek spuštěn.

MoveBreakers & Electro-Swing Night

28.11.2017

Swingový večer poprvé v našem klubu. Přijďte si 19.1. trsnout na výborné MoveBreakers hrajíci mix electro-swingu, funky i italského folkloru. Vstupenky v předprodeji za 140,- Kč.

Lístky na koncert Vypsané Fixy rychle mizí!

27.11.2017

Koncert Vypsané fiXy "Tady to někde je" se kvapem blíží. Dveře klubu se otevřou už v pátek 8.12. Už máte svůj lístek? Pokud ne, s koupí moc neotálejte, vstupenky v předprodeji rychle mizí.

Předprodej vstupenek na akci "Čerti z Rakouska miří do Ostravy!" spuštěn.

9.11.2017

Díky obrovskému zájmu o akci "Čerti z Rakouska míří do Ostravy!" zahajujeme online předprodej vstupenek na odpolední i večerní akci!

Předprodej vstupenek na Hellhammer festival spuštěn.

6.11.2017

Předprodej lístků na Hellhammer Festival je spuštěn. Lístky můžete koupit u nás v klubu nebo na stránkách smsticket zde . Počet vstupenek je omezen, tak neváhejte ;-)