Předvánoční pekelná veselice se SIX FEET UNDER

28.11.2018

Floridská death metalová legenda Six feet under s charismatickým zpěvákem Chrisem Barnesem se na svém vánočním turné "X-Mass in Hell Tour 2018" zastaví také na Barráku. Sekundovat jim bude mimo jiné kapela INCITE, v čele s Richie Cavalerou, synem slavného zpěváka a kytaristy Maxe Cavalery (Sepultura, Soulfly, Cavalera Conspiracy).


Po nějaké době se na Barrákovskou stage opět vrací floridští death metalisté Six Feet Under. Majitele jednoho s nejlepších growlových vokálů Chrise Barnese a jeho partu není třeba nijak zvlášť představovat, avšak málokdo ví, že Six Feet Under byl původně založen v roce 1993 pouze jako vedlejší projekt právě Chrise a Allena Westa z Obituary.
Po odchodu Barnese z Cannibal Corpse se však zpěvák začal kapele věnovat na plný úvazek a v současné době mají SFU na kontě již 12 studiových alb a patří do první čtveřice nejprodávanějších počinů svého žánru ve Spojených Státech. Není se čemu divit, když se na hudební tvorbě podílí takoví death metaloví matadoři jako je Jack Owen, působící také v legendárních Deicide, nebo bubeník Marco Pitruzzella, známý mimo jiné z Vital Remains.
Poslední řadovka Unburied vykoukla na světlo světa právě letos, tak si ji přijďte poslechnout 12. prosince v rámci X-Mass in Hell Tour do Barráku! Více na https://www.barrak-club.cz/cz/program/556-six-feet-under-incite-disquiet-tornado/