Michale Graves

25.1.2019

Zpěvák a textař legendární horrorpunkové kapely The Misfits opět na Barráku!! Michale Graves se objevuje na hudební scéně v roce 1995 jako lídr nejpopulárnější horrorpunkové kapely The Misfits. Jeho texty a nezaměnitelný hlas se vryl do povědomí všech fanoušků a široké veřejnosti. Po odchodu z kapely v roce 2001 zakládá první vlastní hudební projekt "Graves" a rozjíždí sólovou dráhu, aktivně se zapojuje jako herec, producent, textař a společenský aktivista.

Michale Graves se objevuje na hudební scéně v roce 1995 jako lídr nejpopulárnější horrorpunkové kapely The Misfits. Jeho texty a nezaměnitelný hlas se vryl do povědomí všech fanoušků a široké veřejnosti. Po odchodu z kapely v roce 2001 zakládá první vlastní hudební projekt "Graves" a rozjíždí sólovou dráhu, aktivně se zapojuje jako herec, producent, textař a společenský aktivista.
V Barrák music clubu vystoupí společně s kapelou The Crimson Ghosts, Prawda, ostravskou stálicí punkového žánru - Degradací, zahraje vlastní tvorbu, ale také legendární hity od The Misfits. Tuhle show si nesmíte nechat ujít!