Historie

so 7.3.2020 pop DEPECHE MODE SPIRITUAL PARTY 4
so 29.2.2020 metal INGOTT A MENHIR
pá 28.2.2020 rap VLADIMIR 518, MANIAK
čt 27.2.2020 rock FORREST JUMP, GATE CRASHER, DR. DOLL
pá 21.2.2020 metal TITANIC, VIXLAIVANT, LAUTR
čt 20.2.2020 core UNEARTH, PRONG, DUST BOLT
so 15.2.2020 metal RUNIKA, CRONICA, DELORAINE, DZIEWANNA
pá 14.2.2020 pop RAP-LIFE: EPIZODA 2 - MC GEY
so 8.2.2020 metal DEBUSTROL, ANTIGOD
pá 7.2.2020 metal INCITE (USA), THE MODERN AGE SLAVERY (ITA), MOISANI
so 1.2.2020 metal DEAD SOUL FEST - SOUL MASSACRE, UERBEROS, HORRORSCOPE, SURGERY, TRANSONIC VOMIT
pá 31.1.2020 punk PIPES AND PINTS, CRIMINAL COLECTION
so 25.1.2020 rap LVCAS DOPE - F4R4ON TOUR
pá 24.1.2020 grind ROTTEN SOUND, ČAD, CARNAL DIAFRAGMA, MINCING FURY, G.O.R.E., DOBYTČÍ MOR, KURVA
so 18.1.2020 metal MILIONY MRTVÝCH FEST 2020
pá 17.1.2020 metal APATHY AGAIN, I KILLED MANY PEOPLE FOR MONEY, SILENCE BEFORE DECAY
so 11.1.2020 punk KRANG, RABIES, HOPES, BURNING STEPS
pá 10.1.2020 elektro PSYKORÁK
so 4.1.2020 rap STARKISS - LIVE
pá 3.1.2020 metal Батюшка (Batushka - real one), Embrional (PL)
pá 27.12.2019 rap HASAN - MIDNIGHT TOUR + DJ KONEX
pá 20.12.2019 pop ZOČI VOČI, NÁHODNÝ VÝBĚR, MADAM ROYAL - MOVEMBER TOUR
so 14.12.2019 rock ROCK BEZ TOUR 2019 - ANIMAL ROCK, ERAR EŠUS, VIXLAIVANT, CLUSTTER
pá 13.12.2019 pop RIOT NA BARRÁKU VOL. III - FEBRUARY, ACUTE DOSE, GHOST OF YOU
so 7.12.2019 rap SENSEY X SKINNY BBARBER TOUR
pá 6.12.2019 rock Digestoř, Glayzy
čt 5.12.2019 metal DESTRUCTION, NAHUM, FINAL BREATH
st 4.12.2019 metal M.O.D., PRIMARY RESISTANCE
so 30.11.2019 rock FREDY & KRASTY
pá 29.11.2019 pop ONDRA ŠKOCH & NAPOŘÁD - zrušeno
so 23.11.2019 metal DVOJÍ OSLAVA A K POSLECHU VŠEHOCHUŤ - 4 KAPELY - 4 STYLY
pá 22.11.2019 rock KRUCIPÜSK, SYNDROM
čt 21.11.2019 pop O5 A RADEČEK + JAKUB DĚKAN & BAND
st 20.11.2019 pop MOVEMBER PARTY 2019
pá 15.11.2019 punk MARXOVA TCHÝNĚ
pá 8.11.2019 metal SALAMANDRA, INNER EMPIRE
so 2.11.2019 thrash VAR 30 LET, PAČESS, DYSANGELIUM, SOUL MASSACRE
pá 1.11.2019 rock MUCHA, ELEKTRICK MANN
ne 27.10.2019 metal SKYFORGER, FINSTERFORST, ENISUM, HELSOTT
so 26.10.2019 metal COCOTTE MINUTE + VOJTAANO
pá 25.10.2019 metal WELICORUSS / ADOR DORATH / SACRIMONIA / ROSA NOCTURNA
st 23.10.2019 metal A PALE HORSE NAMED DEATH
so 19.10.2019 folk FOLK METAL PILGRIMS VOL.5
pá 18.10.2019 rap SCHYZO X DAREWIN TOUR 2019
so 12.10.2019 punk SYSTEM OF THE DOWN (TRIBUTE)
pá 11.10.2019 hc HE CREEPSHOW, GALLOWS BOUND
so 5.10.2019 rock 29. SETKÁNÍ KYTARISTŮ: BIG BIGBÍT
pá 4.10.2019 rock 29. SETKÁNÍ KYTARISTŮ: THE ORIGINAL BIGBEAT PARTY
st 2.10.2019 metal BACK TO 80's, PROTECTOR GER/SWE, DENET OVA
so 28.9.2019 pop RIMORTIS, PERSEUS A HYSTERIA
pá 27.9.2019 rap guNy SHOW
st 25.9.2019 pop PRVNÍ STUDENTSKÝ #BLACKOUT
so 21.9.2019 metal FURIA [PL], LICHO [PL]
pá 20.9.2019 punk COCKNEY REJECTS, PROTI SMĚRU, BETON M3
so 14.9.2019 metal I'M COMING, HELVETE VOL. 2
pá 13.9.2019 rock ZOSTRA, TROCHUMOC, THE TICKS A COINCIDENCE
so 7.9.2019 elektro DEPECHE MODE SPIRITUAL PARTY 3
po 2.9.2019 metal LAGERSTEIN ALBUM TELEASE TOUR & GUEST
po 12.8.2019 rock TOTAL CHAOS, THE NEUNIKNEŠ
út 23.7.2019 metal GRUESOME A NERVO CHAOS
po 22.7.2019 hc NEGATIVE APPROACH (USA), SUPPORT
so 6.7.2019 metal 20TH ANNIVERSARY OF METALIST - VAL BIRTHDAY
so 29.6.2019 elektro SCHOOL OUT PARTY
st 26.6.2019 metal POSSESSED, NAHUM, SUPPORT
čt 20.6.2019 metal GRAI & VELESAR & THROLING THE VOID
po 10.6.2019 metal NUNSLAUGHTER + SUPPORTS
so 8.6.2019 core VALKENRAG / CHASING THE GODS TOUR
so 1.6.2019 rock ČEMBRBACH /OVA/ :: NICE TO MEET YOU /OVA/ :: MONOCHROME /PHA/
čt 30.5.2019 hc LEEWAY, LOWEST CREATURE, FLASHBACK
čt 23.5.2019 ska BAD MANNERS (UK), SKAMPARARAS, JUDGE DREAD SOUND SYSTEM
pá 17.5.2019 metal HEIDEN: TOUR MEZI HVĚZDAMI 2019
čt 16.5.2019 metal LIVIDITY, SARCRIFICIAL SLAUGHTER, SUPPORT
so 11.5.2019 rap SENSEY / CHURAQ CLIQUE X KOUKR & DORIAN
so 11.5.2019 rap SENSEY, CHURAQ CLIQUE, KOUKR & DORIAN
pá 10.5.2019 thrash LEGENDARY SDI
so 4.5.2019 rock DEPECHE MODE SPIRITUAL PARTY 2
so 27.4.2019 thrash KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, TENDR + SUPPORT
pá 26.4.2019 rap SERGEI BARRACUDA & AK
čt 25.4.2019 metal SUFFOCATION, BELPHEGOR, GOD DETHRONED, NORDJEVEL, DARKRISE
so 20.4.2019 rap SMACK - P'S A LOVE II TOUR
pá 19.4.2019 thrash CRYSTAL VIPER ARMORY LIQUID STEEL TORIAN
čt 18.4.2019 metal NOCTIFERIA / LIVEEVIL / SUPPORT
ne 14.4.2019 metal MARDUK, VALKYRJA, SUPPORT
čt 11.4.2019 folk POKÁČ
so 6.4.2019 metal NECRO METAL PILGRIMS IV
pá 5.4.2019 metal NASAL DROPS TOUR DE APOCALIPSE
so 30.3.2019 metal Winter Time Rebellion
pá 29.3.2019 metal INSANIA
út 26.3.2019 rock NYLON JAIL CLUB TOUR 2019
so 23.3.2019 core TTIOT / ALR RELEASE PARTY
so 16.3.2019 metal HELLHAMMER FESTIVAL
pá 15.3.2019 rock Outsiders, Čembrbach, Nice To Meet You
pá 8.3.2019 punk CRUSHING CASPARS, PRIMARY RESISTANCE
st 6.3.2019 metal INFECTED RAIN - DUST IN MIND - KLOGR - UP!GREAT
so 2.3.2019 rock THE.SWITCH - SUNSET TRAIL
pá 1.3.2019 rap TUSY TOUR / DAREWIN / PSYCHO RHYME / HOMER
so 23.2.2019 metal OTEP, PSYCHO VILLAGE
čt 21.2.2019 pop HANK (ATMO MUSIC)
so 16.2.2019 punk PUNK - ROCKOVÉ NAROZENINY VOL. 4
pá 15.2.2019 metal MORANA FAREWELL NIGHT 2019
čt 14.2.2019 pop MANDRAGE V KLUBU
st 13.2.2019 pop MANDRAGE V KLUBU
so 9.2.2019 thrash DEBUSTROL, ANTIGOD
pá 8.2.2019 rap SKINNY BARBER x STEIN27 x NAUME (SCB)
so 2.2.2019 metal SMRTI RUDU KOVEM
pá 1.2.2019 rock JEREMI.I, KREYSON MEMORIAL
so 26.1.2019 rock STARÉ PUŠKY / PARKETOVÝ LEV
st 23.1.2019 metal IMPERIAL AGE + ALIE TEMPORA & SUPPORT
so 19.1.2019 metal WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019
so 12.1.2019 grind TERRORIZER, SKELETAL REMAINS, DE PROFUNDIS
pá 11.1.2019 punk MICHALE GRAVES (EX MISFITS), THE CRIMSON GHOSTS, PRAWDA, DEGRADACE
pá 4.1.2019 rap LAST MEMORIES – XXXTENTACION / LIL PEEP
pá 28.12.2018 rap SAMEY + hostia /Khans
so 22.12.2018 rap X-MASS COLLECTIVE PARTY – GLEB / RADIKAL CHEF / DENOI
so 15.12.2018 alternativa TH!S & VEES
pá 14.12.2018 pop RIOT NA BARRÁKU VOL. II
st 12.12.2018 metal SIX FEET UNDER, INCITE, DISQUIET, TORNADO
so 8.12.2018 pop LIPO & POETIKA
pá 7.12.2018 metal TRAUTENBERK
so 1.12.2018 pop ADDICT CLUB TOUR
pá 30.11.2018 rock KOMUNÁL - BEST OF TOUR 2018
st 28.11.2018 rock ZEMĚTŘESENÍ
so 24.11.2018 rock WITCH HAMMER, SYMFOBIA, EUFORY
so 17.11.2018 pop OCEÁN
út 13.11.2018 hc I SET MY FRIEND ON FIRE (USA)
so 10.11.2018 rock THE PARANOID
pá 9.11.2018 punk PODWÓRKOWI CHULIGANI, HAYMAKER, SKAMPARARAS
čt 8.11.2018 pop DANYL JOHNSON (UK)
út 6.11.2018 metal DECAPITATED, HATESPHERE, THY DISEASE, GRIMAZE, DEHYDRATED
so 3.11.2018 metal HAND GRENADE, DARK GAMBALLE, ABSOLUT DEAFERS
pá 2.11.2018 rock SALAMANDRA, RIMORTIS, PERSEUS
ne 28.10.2018 alternativa HALLOWEEN PARTY 2018
so 27.10.2018 metal FOLK METAL PILGRIMS VOL.4
pá 26.10.2018 punk NVÚ & ZÁVIŠ
čt 25.10.2018 punk MUCHA
so 20.10.2018 rap WALKER, JARYNOVYSLZY, RIAD, LORDK
pá 19.10.2018 rock JOYS, TERALODON
čt 18.10.2018 hc BILLY BIO & ALL HAIL THE YETI
so 13.10.2018 rock 28. SETKÁNI KYTARISTŮ
po 8.10.2018 metal E-FORCE (EX-VOIVOD)
ne 7.10.2018 metal MASTER, SCARS, CAMELIO
so 6.10.2018 rap VIKTOR SHEEN
pá 5.10.2018 grind TOXIC GARDEN PARTY VOL. 2 - SPASM a další
st 3.10.2018 dance VÍTÁNÍ PRVÁKŮ 2018
so 29.9.2018 metal HELLHAMMER FESTIVAL 2018
pá 28.9.2018 alternativa JOLLY JOKER & P.B.U, POP KILLERS
čt 27.9.2018 pop CHARITATIVNI KONCERT - MIRAI, NEBE, M. KONVIČKOVÁ
so 22.9.2018 metal CANNIBAL GRANDPA, AGE OF COLLISION, AKSHARA
pá 21.9.2018 alternativa ZRNÍ
út 18.9.2018 metal KALEVALA (RU), GRIMNER (SWE), VORGUM (ARG)
so 15.9.2018 metal I AM COMING, HELVETE
pá 14.9.2018 rock BASTARD & LORETTA TOUR
so 8.9.2018 metal BATUSHKA, AWRIZIS
pá 7.9.2018 pop DEPECHE MODE SPRITUAL PARTY
ne 2.9.2018 metal NIGHT DEMON, CHAINBREÄKER, SWEEPING DEATH
so 1.9.2018 rock PIRÁTSKÝ OVAFEST 2018
pá 3.8.2018 rap *CHEAT CODE TOUR - BARBER X
ne 29.7.2018 metal OBITUARY, DESERTED FEAR, HYPNOS
st 25.7.2018 metal NERVOCHAOS (BRA) + SUPPORT
pá 13.7.2018 metal ZRUŠENO - THE FALL OF GHOSTFACE, SELF TALK, OUTSIDER
út 10.7.2018 metal CROWBAR + SUPPORT
čt 5.7.2018 rock (HED) P.E.
ne 1.7.2018 metal TTREC. PARTY VOL.VII - JINJER, UP!GREAT
ne 1.7.2018 rock PIRÁTSKÝ OVAFEST 2018
so 30.6.2018 punk ZOSTRA, THE TICKS, RECONQUISTA A HARRY BOYLE
po 25.6.2018 hc HC IN THE TOWN SUMMER SPECIAL - FIRST BLOOD, xVICIOUSx
so 23.6.2018 punk CHELSEA (UK), DEGRADACE, BULBULATORS (PL), PROTI SMĚRU
pá 22.6.2018 dance GLDXXX PARTY BIRTHDAY
st 20.6.2018 metal STORM SEEKER, VALKENRAG, CLAIM THE THRONE
so 16.6.2018 rap SAMEY + DALYB (HAHA CREW)
pá 15.6.2018 elektro SUŠARÁDA 2018 - LOWMOE / MARTIN CHOLIA / JAN GLÍN
so 9.6.2018 punk PODWÓRKOWI CHULIGANI, HAYMAKER, SKAMPARARAS
pá 8.6.2018 hc ZRUŠENO: HC IN THE TOWN - BEATDOWN SPECIAL EDITION
so 2.6.2018 rap DELIK MVP TOUR - akce zrušena
pá 1.6.2018 rock THE FIREDOG & MARXOVA TCHÝNĚ
ne 27.5.2018 metal SIX FEET UNDER, INFERNAL TENEBRA, MOROSE VITALITY
pá 25.5.2018 metal SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY - SMUTNICE TOUR 2018
út 22.5.2018 metal BULLET, SCREAMER, JESUS CHRÜSLER SUPERCAR
so 19.5.2018 hc HARDCORE IN THE TOWN VOL.4
po 14.5.2018 thrash ANGELUS APATRIDA, SKELETAL REMAINS, TRALLERY, CENTRATE
so 12.5.2018 grind OBSCENE EXTREME 2018 - WARM UP
pá 11.5.2018 alternativa FEBRUARY - ALBUM RELEASE PARTY
so 5.5.2018 metal WELICORUSS - SIBERIAN HEATHEN HORDE
pá 4.5.2018 thrash TOXIC GARDEN PARTY vol. 1 - CRISIS, IMPALERS, ATTACK OF RAGE
čt 3.5.2018 core TTREC. PARTY VOL. VI - INFECTED RAIN, UP!GREAT
po 30.4.2018 rap TRAP NIGHT - YPE & YAYA REBEL
pá 27.4.2018 rock SWEET FEST 2018
čt 26.4.2018 hc NOVELISTS, LANDMVRKS, AWM, HSAH, ADTDT, BTC
st 25.4.2018 grind GRIND OVER EUROPE II EXHUMED, ROTTEN SOUND, IMPLORE
po 23.4.2018 punk BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES
ne 22.4.2018 punk MICHALE GRAVES - EX-MISFITS, THE ROCKET DOGZ
so 21.4.2018 metal ORIGIN, RINGS OF SATURN, HIDEOUS DIVINITY, GRAVESLAVE
pá 20.4.2018 metal BELTINEFEST OSTRAVA: CRUADALACH, HELROTH, OPEN ACCESS, SARKONIA
so 14.4.2018 punk E!E, THE FIALKY, POSITIVE
pá 13.4.2018 rap ELEKTRÏCK MANN, SODOMA GOMORA
so 7.4.2018 metal NECRO METAL PILGRIMS VOL.III
pá 6.4.2018 rock SACA & COMPROMYSH - ENLISTED TOUR
čt 5.4.2018 pop MARTIN HARICH
st 4.4.2018 hc SIBERIAN MEAT GRINDER (RU), CASTET (PL), MAD RABBITS
ne 1.4.2018 metal INSOMNIUM (FIN) + SUPPORT
so 31.3.2018 alternativa THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, THE PRIMITIVES GROUP
pá 30.3.2018 metal EUFORY, SCREAM MAKER, POWER 5
čt 29.3.2018 dance BRUNO FERRARI NIGHT
ne 25.3.2018 metal BLOOD (DE), FLESHLESS, MARANA
so 24.3.2018 pop MONKEY BUSINESS
pá 23.3.2018 rock BLACK FOX LIVE PARTY
čt 22.3.2018 metal ZRUŠENO - ELYNE, COUNTLESS, EXIT EMPIRE
st 21.3.2018 metal ZRUŠENO: KATALEPSY (RU), PESTILENT REIGN (DE), YARDFIELD COLONY (DE)
so 17.3.2018 punk S.P.S. 30 LET
pá 16.3.2018 alternativa UŽ JSME DOMA
út 13.3.2018 metal EKTOMORF, DEAD HORSE TRAUMA, CHAKORA
so 10.3.2018 punk MUCHA
pá 9.3.2018 thrash HENTAI CORPORATION, THE FALL OF GHOST FACE, THE ATAVISTS, GLAD FOR TODAY
so 3.3.2018 hc HARDCORE IN THE TOWN vol.3
pá 2.3.2018 rock COCOTTE MINUTE, PIO SQUAD
čt 1.3.2018 metal NILE, TERRORIZER, EXARSIS, VEINS
st 28.2.2018 grind WACO JESUS (USA), CLITEATER (NL), BLEED THE VICTIM (USA), DEATH BED CONFESSION (USA), MEET THE MAILMAN (CA)
so 24.2.2018 elektro EDM STUDENT NIGHT MADNESS
pá 23.2.2018 PENDL - OSTRAVSKÁ KLUBOVÁ NOC
čt 22.2.2018 pop ADAM BARTOŠ & FRIENDS
so 17.2.2018 grind GGGM #10 - LENG TCHE, H.HOLOCAUST, JIG-AI, TEETHGRINDER & ETC.
pá 16.2.2018 grind GGGM #10 - LENG TCHE, H.HOLOCAUST, JIG-AI, TEETHGRINDER & ETC.
pá 9.2.2018 rap RENNE DANG, PROTIVA - CON LAI TOUR
so 3.2.2018 punk ERAR EŠUS, BABY SECONDHAND, COCAINE PARTY
čt 1.2.2018 dance AMAZING STUDENT BEATS
so 27.1.2018 rap LVCAS DOPE X JUSTICE 44 - LEDOVÁ TOUR
pá 26.1.2018 rock CRAZY TOWN, CONFESSIONS OF A TRAITOR, HC3, FISHFACE
pá 19.1.2018 pop MOVEBREAKERS & ELECTRO-SWING NIGHT BY MAX W. & FREAKY SWINGERZZZ
pá 12.1.2018 dance BONIOR PARTY- BRING UP A BEAT
pá 5.1.2018 elektro TRAP/BASSLINE NIGHT
po 25.12.2017 GRIME / HARDCORE IN THE TOWN X - MASS EDITION
pá 15.12.2017 ZRUŠENO!! DUST BOLT, EAT ME FRESH, PRIPJAT, MENTAL COMA + SUPPORT
so 9.12.2017 BEERPONG PARTY #2
pá 8.12.2017 VYPSANÁ FIXA
st 6.12.2017 VLOŽTE KOČKU
út 5.12.2017 ČERTI Z RAKOUSKA MÍŘÍ DO OSTRAVY!
so 2.12.2017 HELLHAMMER FESTIVAL - WINTER EDITION 2017
pá 1.12.2017 THE.SWITCH, THE TRUTH IS OUT THERE
so 25.11.2017 ADDICT TOUR
pá 24.11.2017 WITCH HAMMER, EUFORY (SK), AIKEN
čt 23.11.2017 DIGESTOŘ
so 18.11.2017 TATA BOJS FUTURETRO 2017 (DŮL HLUBINA)
so 18.11.2017 DEAD LEOPARD TOUR 2017 - SWEET FEST
pá 17.11.2017 ZRUŠENO - BLIND, FINAL FLAG + SUPPORT
čt 16.11.2017 PLEXIS, APPLE JUICE, POSITIVE
po 13.11.2017 ULCERATE (NZ), BLAZE OF PERDITION (PL), OUTRE (PL)
so 11.11.2017 J.A.R.
pá 10.11.2017 TTRec. party vol. V - Up!Great, X-Core, Fourth Face
st 8.11.2017 GAIA MESIAH
so 4.11.2017 FAST FOOD ORCHESTRA, CIRCUS BROTHERS
pá 3.11.2017 INSANIA, DRUTTY
čt 2.11.2017 GENERATION IMPASSE (HUN), SECRETS OF SEPRATION, ARTIFICAL LIFE
st 1.11.2017 GORGOROTH (NOR) GEHENNA, AMKEN
út 31.10.2017 THE WHISKEY FOUNDATION (GER)
so 28.10.2017 FOLK METAL PILGRIMS 2017 vol.3 - SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, ACHSAR (SK), MERKFOLK (PL)
so 21.10.2017 18 LET DEGRADACE - N.V.Ú., ZNOVUZECTNOST, THE TROUSERS(HU), REVEREND BACKFLASH(AT)
pá 20.10.2017 SALAMANDRA, MORAVIUS, WISHMASTERS
čt 19.10.2017 VENDETTA (GER), DARK MINISTRY (CAN), TENDR
so 14.10.2017 PORTA INFERI, NOTION DEEP, ENNOIA, EXIT EMPIRE
čt 12.10.2017 6WEAPONS, HWCO, BACKFLIPING DOG, RESITCORE
út 10.10.2017 BAD OMES, SUNSET TRAIL, ABYSS, WATCHING ME, NIOR, BREAKING THE CYCLE
po 9.10.2017 VOIVOD (CAN), EARTH SHIP, VIRTUAL VOID
so 7.10.2017 HELLO OFFICER!, coCK, RESUMÉ
pá 6.10.2017 ROCKOMOTIVA
st 4.10.2017 FEMALE METAL VOICES TOUR 2017 - THE BIRTHDAY MASSACRE (CAN),SIRENIA (NOR), THE AGONIST (CAN) + SUPPORT
so 30.9.2017 DIVINE ATTRACTION (USA/CZ), EASY STEPS
čt 28.9.2017 HIT RADIO COCAINE TOUR 2017 - COCAINE PARTY, DCRADIO, AJDONTKER
ne 24.9.2017 IMMOLATION, MELECHESCH, AZARATH
so 23.9.2017 RAINBOW & PURPLE REVIVAL, RUSTY FOX
pá 22.9.2017 NECRONOMICON (GER), WAVERLY LIES NORTH (FR), CATERINA NIX (CL)
pá 8.9.2017 MUCHA, XAVIER BAUMAXA
st 6.9.2017 AMERICAN HEAD CHARGE (USA), LIV SIN (SWE), IN DEATH (AUS) + SUPPORT
so 2.9.2017 TV SMITH (UK), PIRATES OF THE PUBS, SUPPORT
so 26.8.2017 NCHTHRT NIGHT VOL. 2 - $imon, Nemo, Stricto, Besta, Matbow, Ondy One (Deep O), Gass & Yemi Hvrd, Michael Froez, STEIN27 x DASH x ANDERSON
út 8.8.2017 SIBERIAN MEAT GRINDER (RUS), ACID FORCE (SK) + SUPPORT
pá 28.7.2017 CROWNED KINGS (AUS) + SUPPORT
po 24.7.2017 LAST MINUTE SHOW - MACABRE (USA), DISFIGURED CORPSE*
so 22.7.2017 HARDCORE IN THE TOWN VOL.1 - THELL BARRIO, KNIVES TO A GUNFIGHT, SECRTETS OF SEPPARTION, REVING ED, HWCO, JOVANERA, SILENT COMPANY
čt 13.7.2017 BOB WAYNE (USA) + Support
út 27.6.2017 Legendární D.R.I. (USA) poprvé v Ostravě!, DEAFNESS BY NOISE (CRO), PRIMARY RESISTANCE, EXORCIZPHOBIA
ne 25.6.2017 HERE COMES THE KRAKEN (MEX), PARAZIT (MEX) + SUPPORT
út 20.6.2017 MY ONLY (UK), YOUNG KINGS (UK)
pá 16.6.2017 VOYAGE TOUR - ORION, MANIAK, ALYAZ
pá 9.6.2017 SODOMA GOMORA, RASPUTIN
ne 4.6.2017 DANIEL PAYNE (TX)
pá 2.6.2017 DAVOVÁ PSYCHÓZA, BABY SECONDHAND, ANTISOCIAL SKILLS
so 27.5.2017 GRIMNER TOUR - GRIMNER (SWE), MIDVINTERBLOT (SWE), SVASKALVER (RUS), WARBELL (PL), BARBAR PUNK
út 23.5.2017 THE WALKING DEAD ORCHESTRA (FR), BREAKING THE CYCLE, SHOT IN A COMNTINENTAL (GER)
so 20.5.2017 RISK IT (GER), REAL DEAL
pá 19.5.2017 HAHA CREW - SAMEY, DALYB, ZAYO
st 17.5.2017 PHIL RUDD (ex AC/DC) AND HIS BAND
ne 14.5.2017 LICH KING (USA), HIDDEN INTENT (AUS), TOXIC WALTZ (GER), TESTER GIER (PL)
ne 7.5.2017 WE RIDE (ESP), BRAZING BULL (GER)
so 29.4.2017 BEERPONG PARTY - CALL TRACY, STAY ON COURSE + SUPPORT
pá 28.4.2017 HUNGRYHEART (IT), BLACK TIGER
čt 27.4.2017 LESTER GREENOWSKI (ITA), DEGRADACE, POSITIVE
po 24.4.2017 DARK TRANQUILLITY ,NAILED TO OBSCURITY
so 22.4.2017 SWEET FEST - CHRIS HOLMES (EX. W.A.S.P.), LIQUID JESUS, SWEET LEOPARD
pá 21.4.2017 BELTINEFEST - CRUADALACH, ABINCHOVA (CH), ALL WILL KNOW (DE), AN THEOS (RO), PILGRIM
po 17.4.2017 JERUJI (IDN), HWCO, BFD, LDGC
ne 16.4.2017 HELLHAMMER FESTIVAL - LEMURIA (BEL), WELICORUSS (RUS), VALKENRAG (PL), DAEDRIC TALES (AUT), AS NIGHT FALLS (PL)
so 15.4.2017 TTIOT, THE SWITCH, UNAFFECTED EVOLUTION
pá 14.4.2017 TRAP NIGHT IN OSTRAVA - DJ MATBOW
čt 13.4.2017 NO TURNING BACK(NL), DAZE AFFECT, NINETYNINE(GR), CITY LIGHTS, SIX STEPS FORWARD(PL)
ne 9.4.2017 BOOZE AND GLORY(UK), ZBEER (PL), BULBULATORS(PL)
so 8.4.2017 NECRO METAL PILGRIMS VOL.2 - HYPNOS, BLOODY OBSESSION, NAHUM, PHYLACTERY, TORTURA
pá 7.4.2017 VISACÍ ZÁMEK, SPS
čt 6.4.2017 KVĚTY, LADĚ
st 5.4.2017 GHOULS (UK), OUTSIDER, JIŘÍ DRTIL
út 4.4.2017 FLOTSAM AND JETSAM (USA), DEW SCENTED (GER), IZEGRIM (NL)
so 1.4.2017 PORTLESS, HENRY D
pá 31.3.2017 RATTUS(FIN), THE NEUNIKNEŠ, HOW LONG?
po 27.3.2017 KHROMA (FIN) + SUPPORT
so 25.3.2017 E!E, THE FIALKY, NEŽFALEŠ
pá 24.3.2017 MONKEY BUSINESS
čt 23.3.2017 ANNISOKAY, APPLY FOR A SHORE, SUNSET TRAIL, THE FALL OF GHOSTFACE, COUNTLESS
ne 19.3.2017 AS A CONCEIT(IT), BREAKING THE CYCLE, BTAQ
so 18.3.2017 ROCKOVÉ NAROZENINY - 30 LET MOTORBAND, 10 LET AHARD
pá 17.3.2017 DGM (IT), SECRET SPHERE (IT), TRICK OR TREAT (IT), PORTA INFERI
út 14.3.2017 LIGHT YOUR ANCHOR (GER), COYOTES(GER), UPRISE FROM THE ASHES
po 13.3.2017 BOSS WORKSHOP S ALEXEM HUTCHINSEM
pá 10.3.2017 PRAGO UNION, COCOTTE MINUTE, HENTAI CORPORATION
čt 9.3.2017 POKÁČ
so 4.3.2017 MEMORIAL TOUR 2017 - KREYSON, PERSEUS, MESSALINA
pá 3.3.2017 PEKAŘ, JAKUB DĚKAN
so 25.2.2017 NERIEŠ(SK), DJ LIL LAN, YPE KLUB
pá 24.2.2017 PENDL - OSTRAVSKÁ KLUBOVÁ NOC 2017
so 18.2.2017 GUTTURAL GORE GRIND MAFIA FESTIVAL #9
čt 16.2.2017 UDG, UKRADENÝ OVOCE,TROCHA KLIDU
út 14.2.2017 DOYLE (USA, THE MISFITS) + THE ROCKET DOGZ
so 11.2.2017 DEBUSTROL, ANTIGOD
pá 10.2.2017 LVCAS DOPE, DJ RUSTY, DJ LIL LAN, YPE KLUB
čt 9.2.2017 KISS FOREVER BAND (HUN), THE PANT
st 8.2.2017 HAVE IT ALL(IT), BLIND MAN SEES
so 4.2.2017 DÍKY VÁM! TOUR 2017 - ZAKÁZANÝ OVOCE, TOMMY POSER, WAIT
pá 3.2.2017 TÖRR + DEAD CARNAGE
čt 2.2.2017 BENEFIČNÍ KONCERT PRO ZDENIČKU - BUTY, DAVID STYPKA & BANDJEZZ, ZPOCENÝ VOKO
so 28.1.2017 TOUR SVLÉKNI TMU 2017 - DYING PASSION, HEIDEN, SOMNUS AETERNUS
pá 27.1.2017 MUCHA
ne 22.1.2017 LAST MINUTE SHOW - MIRRORS FOR PSYCHIC WARFARE - SCOTT KELLY (NEUROSIS) & SANFORD PARKER, ILLEGAL ILUSSION
so 21.1.2017 RAMCHAT, PAČESS, BIGBOSS, VIRTUAL VOID
pá 20.1.2017 RADUTYNKA - BENEFIČNÍ KONCERT - LUKÁŠ BACH, GALATY, L.D.G.C, PUBLIC RELATION
so 14.1.2017 DYSANGELIUM, NAHUM, HELLOCAUSTOR, INFERNAL HERETIC, INNER SPHERE, KOLOSS, SOUL MASSACRE
st 28.12.2016 THOM ARTWAY, LIGHT AND LOVE
čt 22.12.2016 LOGIC, JIMMY DICKSON, NIK TENDO, HASAN
so 17.12.2016 PLACES, FEBRUARY, PURPLEFOX TOWN
pá 16.12.2016 INDY, LA4, MANIAK, DJ'S LIL ROWA, ALYAZ, FLIPTYCK
čt 15.12.2016 REDHEAD TOUR - PAVEL CALTA, MARTIN HARYCH, JAKUB DĚKAN
pá 9.12.2016 TTRec. party vol. IV - ATARI TERROR, UP!GREAT, ENDLESS
čt 8.12.2016 POSSESSED (USA), BELPHEGOR (AUT), ABSU (USA), SUPPORT
so 3.12.2016 17. LET DEGRADACE - DEGRADACE, PLEXIS, SPS, ZSA ZSA GABOR´S (AT)
čt 1.12.2016 JESETER (KŘEST DESKY)
út 29.11.2016 BILLY THE KID
so 26.11.2016 SWEET FEST - DEAD DANIELS, RED POISON (GER), SWEET LEOPARD , SLEAZY ROXXX
pá 25.11.2016 INGOT, MORAVIUS, SOLAR SYSTEM
čt 24.11.2016 BAD JOKER'S CREAM, CHILLI EYES, THIEVES IN STREETS
so 19.11.2016 FOLK METAL PILGRIMS 2016 - RADOGOST (PL), WOODSCREAM (RUS), CRONICA (PL), RADGORATH, ACHSAR (SK), PILGRIM
pá 18.11.2016 KRUCIPÜSK, JegR
čt 17.11.2016 TU A TERAZ TOUR 2016 - THE PARANOID, SUPPORT
čt 17.11.2016 DGM (IT), SECRET SPHERE (IT), TRICK OR TREAT (IT), PORTA INFERI (CZ)
st 16.11.2016 THE EXPLOITED (UK), THE CASUALTIES (USA), CODE RED (GER)
so 12.11.2016 TATA BOJS se vrací s akustickým setem
pá 11.11.2016 BABSKEJROCKFEST - THE AGONY, LORETTA, KAPRIOLA, KISS MORAVIAN GIRLS
čt 10.11.2016 MADBALL (USA) + NATURAL BORN FUCKERS, CROUCH
ne 6.11.2016 WELICORUSS (RUS/SRB), EMPYRION (SK), DARK SEAL
so 5.11.2016 STARÉ PUŠKY
pá 4.11.2016 J.A.R.
čt 3.11.2016 HARENDA LIVE - PROJEKT D.O.R.A., NICE TO MEET YOU, SIREN CALL (AUT), SMETANA ŽIVOTA
so 29.10.2016 METALOVÝ SVÁTEK TOUR 2016 - TITANIC, ASGARD, EAGLEHEART
pá 28.10.2016 NOT AFRAID TO TOUR 2016 - JOHN WOLFHOOKER, ALL THESE MEMORIES
po 24.10.2016 ADVERSITY (FRA), SUPPORT
ne 23.10.2016 RAGNAROK (NOR), CVINGER (SLO), MECALIMB (NOR) + support
so 22.10.2016 N.V.Ú, ZNOUZECTNOST, OTRÁVENÁ GENERACE
pá 21.10.2016 SALAMANDRA, EUFORY (SK), DORIEN
čt 20.10.2016 HONEST JOHN PLAIN & THE GREENOWSKI´S (UK), BABY SECONHAND
út 18.10.2016 VENOM INC (UK), VITAL REMAINS (USA), MORTUARY DRAPE (IT), NERVOCHAOS (BRA), DESECRATOR (AUS)
so 15.10.2016 YOUTH4YOU(TH) 2016
pá 14.10.2016 VOICES OF THE BEASTS - AWRIZIS, SARKONIA, IROKEZ, TORTURA, SOTURY
so 8.10.2016 ATMO MUSIC, LIPO
pá 7.10.2016 CRUSHING CASPARS (GER), STREETMACHINE + SUPPORT
út 4.10.2016 LACED IN LUST (AUS), SWEET LEOPARD, BAD JOKER´S CREAM
ne 2.10.2016 PRAVIA (PL), DARK SEAL, EMERALD SHINE
so 1.10.2016 NECRONOMICON (GER), HORTUS ANIMAE (IT), NAHUM, BLACKSHARD
pá 30.9.2016 STO ZVÍŘAT poprvé v Barráku!
út 27.9.2016 JAMES COLE, ZVERINA, MANIAK
pá 23.9.2016 MUZZYFEST - PROTI SMĚRU, THE SESSION, DEMAGE, ERAR EŠUS - ZRUŠENO
čt 15.9.2016 DRAUGGARD (RUS/AUT), DEKADENT (SLO) + SUPPORT
so 10.9.2016 EXTREME NOISE TERROR (UK), BOLESNO GRINJE (CRO), FLESHLESS, SHEEVA YOGA
pá 9.9.2016 GYOHAVL NIGHT 2016
pá 2.9.2016 SPOLU - benefiční akce
po 29.8.2016 Last minute koncert s RENO DIVORCE (USA), BOMBS FROM HEAVEN
pá 19.8.2016 NECHTOHRÁT NIGHT - NEMO BEATS, BESTA, SIMON
út 9.8.2016 TOTAL CHAOS (USA), support
po 11.7.2016 LAST MINUTE SHOW - BRUJERIA (MEX), PRIMARY RESISTANCE, DISFIGURED CORPSE
út 28.6.2016 SKELETAL REMAINS (USA), BLOODY OBSESSION
st 22.6.2016 KVELERTAK (NOR), MORNING HOOKERS (PL)
pá 17.6.2016 ROBSON REVIVAL
so 11.6.2016 CYBER DOMINATION HELLECTRO NIGHT
pá 10.6.2016 HUGO TOXXX, MARAT, WHITE RUSSIAN, YEEZUZ2020, HYPNO808 DJs
so 4.6.2016 PIL-C & SPECIAL BEATZ, DJ FLIPTYCK & BONYBONES, WALTER CORPS & MINY MANY, DJ STRENUS & PAŤO, DJ SHADEE
pá 3.6.2016 FESTIVAL PONAŠYMU 2016 - DIV I DED, KUMAR & MEZI BŘEHY, JINDRA HOLUBEC Y AMIGOS, DR. ŠNEBERGER
so 28.5.2016 HELLHAMMER FESTIVAL
pá 27.5.2016 HIPHOP PRO LIDI VOL. 2
pá 20.5.2016 AFU-RA (USA), KHOMATOR, NECROZ, MARTHY, TAMMAN
čt 19.5.2016 EMBER FALLS (FIN)
pá 6.5.2016 SLOBODNÁ EURÓPA (SK) se vrací do Barráku!
so 30.4.2016 SWEET FEST 3
pá 29.4.2016 *INDIE SESSION #9
so 23.4.2016 UŽ JSME DOMA, 3 TEČKY
pá 22.4.2016 PORTA INFERI, WITCH HAMMER, INNER EMPIRE
so 16.4.2016 BAD JOKER'S CREAM, FORTY LIES, RECONQUISTA, FOUR SIDED TRIANGLE
pá 15.4.2016 UNIVERSITY BAND CONTEST 2016 - SEMIFINÁLE OSTRAVA
čt 14.4.2016 MORGOTH (GER), INCANTATION (USA), DARKRISE (SUI), OMOPHAGIA (SUI)
so 9.4.2016 PROSTĚ PŘIJĎ FEST vol. 3
pá 8.4.2016 FIREDOG, SOVA BAND, REZAVÉ TRUBKY
čt 7.4.2016 RADEGAST LÍHEŇ - STORYUM (SK), UNITED FRONT, THIEVES IN STREETS - ZDARMA
so 2.4.2016 ODPAD FILM FEST 2016 - APRÍLOVÝ SPECIÁL
pá 1.4.2016 ROBIN ZOOT
čt 31.3.2016 RADEGAST LÍHEŇ - ČVRTFINÁLE - PANGOLIN, MAYFLY, SUNDIAL
so 26.3.2016 NECRO METAL PILGRIMS
so 19.3.2016 THE FIALKY, E!E, DEGRADACE (křest nové desky), POSITIVE
pá 18.3.2016 KAPRIOLA - křest CD, LORETTA
čt 17.3.2016 RADEGAST LÍHEŇ (rock) - MIMOZEM, EDGAR (SK), JINÝ ROZMĚR
so 12.3.2016 MONKEY BUSINESS - vyprodáno!
pá 11.3.2016 TICHÁ DOHODA
čt 10.3.2016 RADEGAST LÍHEŇ (punkrock) - ERAR EŠUS, NEKONEČNÍK, ČO KOHO DO TOHO (SK)
so 5.3.2016 SUFFOCATION (USA), CATTLE DECAPITATION (USA), ABIOTIC (USA)
pá 4.3.2016 DEPECHE MODE REVIVAL
čt 3.3.2016 RADEGAST LÍHEŇ - NEASI, EMPLANE, PREČO NIE (SK)
st 2.3.2016 WACO JESUS (USA), CLITEATER (NL), A THREAT TO THE ENEMY (USA), HELMSPLITTER (USA), KROTCHRIPPER (USA)
so 27.2.2016 THE LAST RESORT (UK). PROTI SMĚRU, BULBULATORS (PL). ZAČIATOK KONCA (SK). CRUCIFIVE SKINS (SK)
čt 25.2.2016 RADEGAST LÍHEŇ 2016 - CORPSE OF NOISE, EMERALD SHINE, STORYUM (SK)
so 20.2.2016 BENEFIČNÍ KONCERT PRO DENISE - Bastard, Bratři v Triku, SG (Sjetý Gumy), Splaš můru, Joys
pá 19.2.2016 KARPINA(SK), VYSOKÉ NAPĚTÍ, THE TICKS
čt 18.2.2016 RADEGAST LÍHEŇ 2016 - EASY STEPS, FIREBALL, BLANT (PL)
st 17.2.2016 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY PŘÍSNĚ TAJNÉ
so 13.2.2016 GGGM #8 - PUNGENT STENCH, SERRABULHO, BOLESNO GRINJE, NUCLEAR VOMIT, SPASM, DISFIGURED CORPSE, CATASTROFY, G.O.R.E., BBYB a mnoho dalších!
pá 12.2.2016 SODOMA GOMORA. RASPUTIN special guest LORD LHUS (USA)
so 6.2.2016 PENDL - OSTRAVSKÁ KLUBOVÁ NOC
pá 5.2.2016 DEBUSTROL slaví 30 let a k té příležitosti jedou tour společně s HENTAI CORPORATION
pá 29.1.2016 JEHO SKROMNOST & PERSONAL, ROMANES, BRANO ALEX
ne 24.1.2016 THERION + support
so 23.1.2016 EGO
pá 22.1.2016 VENOMOUS CONCEPT (USA/UK), ASS TO MOUTH (PL), HIBAKUSHA, DEAD CARNAGE
so 16.1.2016 SAPIEN, křest alba Obrazem vás všech, hosté UP!GREAT
pá 15.1.2016 MARPO & TROUBLEGANG
so 9.1.2016 SLAVNOSTI OSTRAVSKÝCH GYMPLŮ - GINGER CHOCOLATE, INSANE DESIRE, NAKED IN THE RAIN
pá 8.1.2016 LIMETAL - bývalí členové legendární ostravské formace s novou kapelou!
ne 27.12.2015 SATARIAL (RUS), ADVIN MOTH (RUS) , THANATOPHOBIA
pá 25.12.2015 Boží hod vol. 2 ve společnosti HENTAI CORPORATION, THE TRUTH IS OUT THERE, THE FALL OF GHOSTFACE, NOOSTRAK, IN COLLAPSE
st 23.12.2015 PRE X-MASS PARTY - PSH, KHOMATOR, LAZY-O, LORD LHUS (US), DJ NECROZ
so 19.12.2015 X – MASS vol. 14 - DARK GAMBALLE, ANTIGOD, CROUCH, SOUL MASSACRE
pá 18.12.2015 VÁNOČNÍ JGPT PÁRTY - NAKED IN THE RAIN, LITTERBIN, CHAPTER A
so 12.12.2015 RAGE (D)
pá 11.12.2015 DUKLA VOZOVNA, ZTRÁTA PAMĚTI, BACKFLIPING DOG
po 7.12.2015 EKTOMORF (HUN), NIGHTRAGE (SWE), KYSHERA (UK) + support
ne 6.12.2015 BLEŠÁK V KOŽICHU - BENEFIČNÍ AKCE - POZOR UŽ OD 11:00
so 5.12.2015 HEIDEN, PAINTING MEMORIES, FLASH THE READIES, ILLEGAL ILLUSION
pá 4.12.2015 STRAPO & DJ SPINHANDZ
so 28.11.2015 SWEET FEST - SWEET LEOPARD, SLEAZY ROXxX, HAIRY GROUPIES, PSÍ KŠÍRY
út 24.11.2015 MALEVOLENT CREATION (USA), GRAVE (SWE) + SUPPORT
pá 20.11.2015 PIPES AND PINTS, BANANE METALIK (FRA), support RABIES, TONY TARANTULA & HIS BASTARDS, POSITIVE
út 17.11.2015 CLOSURE IN MOSCOW (AUS), ICARUS THE OWL (USA), ATLAS EMPIRE (SCO)
po 16.11.2015 ZOČI VOČI (SK), THE PRAGUE CONSPIRACY, CRIMINAL COLECTION - druhý den je státní svátek!!!
ne 15.11.2015 FLESHGORE (UKR), KATASTROF (ISR) + SUPPORT
so 14.11.2015 AQVA SILENTIA, MALOMOCNOST PRÁZDNOTY, ZEMĚŽLUČ, DO ŘADY!, A CO JAKO?
pá 13.11.2015 NEBE & MIRAI LIVE
so 7.11.2015 TATA BOJS - OD A DO B TOUR - KLUB ALFA
so 7.11.2015 BREAK IT! - 2. kolo soutěže kapel
pá 6.11.2015 SALAMANDRA, RIMORTIS, PERSEUS
so 31.10.2015 TTREC. PARTY VOL. 3 - UP!GREAT, SATISFUCKTION, L.D.G.C.
pá 30.10.2015 BLAKKWOOD TOUR 2015
čt 29.10.2015 VOXEL, LIGHT & LOVE, SEBASTIAN
st 28.10.2015 YZOMANDIAS TOUR+ROBIN ZOOT
út 27.10.2015 BREAK IT! - KRISTÝNA LIŠTIAKOVA & BAND, AJDONTKER, GUNPOWDER
so 24.10.2015 PARADISE LOST (UK) support LUCIFER (GER/UK), SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY
pá 23.10.2015 J.A.R. + AFTERPARTY MICHALA VIKTOŘÍKA
so 17.10.2015 BAD JOKER´S CREAM, FRIDAY WHISKEY, WILD SIXTEE NEIN
pá 16.10.2015 16 LET DEGRADACE - DEGRADACE, N.V.Ú., HOUBA, ILEGALITY, POSITIVE
so 10.10.2015 FOLK METAL PILGRIMS - CRUADALACH, WELICORUSS, NETHERFELL, DARK SEAL, OPEN ACCESS
pá 9.10.2015 KRACKHOUSE FAMILY
so 3.10.2015 ROOKIE NIGHT - ILLEGALS, ZOSTRA, THE TICKS
pá 2.10.2015 INDIE SESSION VOL. 8
so 26.9.2015 HAHA CREW
pá 25.9.2015 THE LAST PAGAN CARNIVAL - ADULTERY, BESATT (pl), SILVA NIGRA, VESNA
so 19.9.2015 METAL ORGIES - G.O.R.E, ASTAROTH, GAZDASGRIND (SK), 8 DNÍ VENKOVA
pá 18.9.2015 RAP SHOW BP RECORDS - MADAFAKA, BEDIS, MACZOWSKI, SATE
so 12.9.2015 ZNOUZECTNOST se opět vrací! Jako support BRATROVA SVATBA
pá 11.9.2015 OSTRAVSKÝ GOODFEST - THE FELLAS, IAN, JACK RIVERA (USA), LONG JOHN LAUNDRY (UK), THE SILVER SPOONS, AJDONTKER, ADAM BARTOŠ
so 5.9.2015 RAP GAMES - ALESS (SK), DJ FLIPTYCK, DJ SHADEE
pá 4.9.2015 Křest nového CD THE TRUTH IS OUT THERE dále vystoupí RATTLE BUCKET a DONNIE DARKO
pá 28.8.2015 PIL C, SPECIAL BEATZ, DJ B.O.P., HIGHEST NATION, SPACE CREW
so 11.7.2015 FEAR FACTORY (USA), ENDLESS
čt 25.6.2015 CHELSEA GRIN (USA), TEXAS IN JULY (USA), WALKING WITH STRANGERS (SWE)
pá 19.6.2015 TAFROB, HIGHEST NATION, FISK
pá 12.6.2015
so 23.5.2015 SMACK
pá 22.5.2015 FISHING STRIP, BOD OMYLU, ALL THESE MEMORIES
čt 21.5.2015 THE REAL MCKENZIES (CAN), BOMBS FROM HEAVEN, SHIPWRECK
pá 15.5.2015 YOUNG GUNZ TOUR - REFEW - MOOZA - VRNOBODY - DJs Vatra, Chose & Nobodylisten + Special VIP Star guest!
čt 14.5.2015 TOMÁŠ KLUS A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA - TURNÉ PŘEJU TI:
pá 8.5.2015 SODOMA GOMORA & JAMES COLE TOUR, support DJ DOEMIXXX, DJ III RICK
čt 7.5.2015 Legendární SIX FEET UNDER (USA) v Ostravě.
so 25.4.2015 BAPTISM OF CHAOS - TORTHARRY, NAHUM, MEAN MESIAH, DILIGENCE, WASTAGE
pá 24.4.2015 INDIE SESSION VOL. VII
čt 16.4.2015 Legendární VLTAVA se vrací!
so 11.4.2015 VANESSA
pá 10.4.2015 VOLANT (20 LET TOUR), VISION DAYS, COCAINE PARTY
čt 9.4.2015 THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE se po roce a půl vrací do Ostravy.
so 4.4.2015 Seznamte se s námi v buse tour 2015 - LIWID, BEN DOVER, RAYNE
st 1.4.2015 ODPAD FILM FEST
so 28.3.2015 ROTTEN SOUND (FIN) se vrací do Ostravy. Tentokrát za doprovodu ostrafských bohů MALIGNANT TUMOUR. Dále pak PRIMARY RESISTANCE a GREEDHALE
pá 27.3.2015 ANJELI SPIA TOUR - THE PARANOID (SK), FROM OUR HANDS (SK)
so 21.3.2015 NEBE a JELEN na společném koncertě
pá 20.3.2015 MANSA CAMIO (Guinea) a SOFOLI INTERNATIONAL
st 18.3.2015 Legendární KRABATHOR, za doprovodu BRUTALLY DECEASED a DISFIGURED CORPSE
út 17.3.2015 Druhé kolo UNIVERSITY BAND CONTEST - IN COLLAPSE, FORTY LIES, CIRCLE OF NATURE
so 14.3.2015 SLAVNOSTI OSTRAVSKÝCH GYMPLŮ - EASY STEPS, NAKED IN THE RAIN, HLAD-NOW, DJ FLOCK
pá 13.3.2015 WOHNOUT poprvé v Baráku!
čt 12.3.2015 LAKE MALAWI se vrací za doprovodu JOEL PETER (UK)
so 7.3.2015 DJ WICH + LA4, TENKI & C-GUN, DJ FLIPTYCK
pá 6.3.2015 SPS se po dlouhých letech vrací do Ostravy" + ZTRÁTA PAMĚTI + BACKFLIPING DOG
čt 5.3.2015 ANIMÉ, SHATOON
st 4.3.2015 Další ročník UNIVERSITY BAND CONTEST
so 28.2.2015 SNADNÉ POHYBY, THE PIERROTS, PLOP, ZÁKAZ KOUŘENÍ, THE PERDITION
pá 27.2.2015 FINÁLOVÉ KOLO SOUTEŽE BREAK IT! - INSANE DESIRE, PORCELAINE PEOPLE, Sækədʒəwiːə
pá 20.2.2015 MARPO AND TROUBLEGANG
so 14.2.2015 GGGM#7 – INHUMATE (FR), EPITOME (PL), FLESHLESS, ATTACK OF RAGE, OFFENCE (PL), FELISHA, SPINELESS FUCKERS, PRASELIZER, DEATHRONATION (DE) a další (celkem 13 kapel!)
pá 13.2.2015 EASY FEST - Nice to meet you, Easy steps, Porcelaine people, Ajdontker
pá 6.2.2015 PENDL - OSTRAVSKÁ KLUBOVÁ NOC- PSH, THE FIALKY, POLETÍME?, ELECTIONS IN THE DEAFTOWN, WINDY
pá 30.1.2015 LINE, THE COCK TALE HEROES
so 24.1.2015 15 LET PAŘÁTU - POSLEDNÍ KONCERT EUTHANASIE
pá 23.1.2015 PERSISTENCE TOUR 2015 - SICK OF IT ALL, IGNITE, WALLS OF JERICHO, RYKER´S, TURNSTILE, ALL FOR NOTHING, BROKEN TEETH
pá 23.1.2015 BREAK IT! - 3. kolo soutěže studentských kapel - Ajdontker, Insane Desire, Scarlett Avenue
čt 22.1.2015 KOBLÍŽC! + The Snuff + Public Relations
so 17.1.2015 Křest nové desky ENDLESS, jako support vystoupí MODERN DAY BABYLON, SYMBIOSIS, CORPOSANT
pá 16.1.2015 Koncert kapel Absolut Deafers, Nemesis a Hlubina
so 10.1.2015 BENEFIT PRO STANDU HOVADÍKA - VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!
pá 9.1.2015 Hugo Toxxx aka T#CCC$, Trash Rap Tour w/ Igor, Marat, DJ Freezer, DJ Nuff etc.
so 3.1.2015 MAROW, KRACKHOUSE FAMILY
pá 26.12.2014 2. kolo Soutěže studentských kapel BREAK IT!
čt 25.12.2014 Boží hod ve společnosti HENTAI CORPORATION, THE TRUTH IS OUT THERE, THE FALL OF GHOSTFACE
so 20.12.2014 JGPT Vánoční večírek
út 16.12.2014 DEICIDE (USA), SVART CROWN (FRA), SAWTHIS (IT)
so 13.12.2014 Tradiční X-MASS opět v Barráku. Letos se můžete těšit na ADOR DORATH, SPASM, G.O.R.E
pá 12.12.2014 Legendární SLOBODNÁ EURÓPA se po dlouhé době vrací do Ostravy! Support ZATREST!
st 10.12.2014 Buránek regionálního charakteru XAVIER BAUMAXA se vrací!
so 6.12.2014 STRAPO, DJ SPINHANDZ, GIBON, MARTEL, DJ D.ILL
pá 5.12.2014 Němečtí dáblové CRUSHING CASPARS se za doprovodu STREETMACHINE vrací zpět!
so 29.11.2014 Špička světového deathcore SUICIDE SILENCE (USA) a THY ART IS A MURDER (AUS) poprvé v Ostravě!
pá 28.11.2014 SWEET FEST VOL. 1/PART II za účasti SWEET LEOPARD, JEVELLS, FORTY LIES, TONEHUNTER
čt 27.11.2014 ZAKÁZANÝ OVOCE a IMODIUM
út 25.11.2014 ŽIVÉ HUDEBNÍ FÓRUM
so 22.11.2014 Punkové legendy PLEXIS, DEGRADACE, NVÚ a MAGGIE´S MARSHMALLOWS po roce opět v Barráku.
čt 20.11.2014 BENDŽO TÚR - DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND a POLETÍME? ZRUŠENO
so 15.11.2014 PORTLESS a LOLA BĚŽÍ
pá 14.11.2014 VEC, ZVERINA, ŠKRUPO, SHOMI
út 11.11.2014 Kultovní VLADIVOJNA LA CHIA & BANANA
ne 9.11.2014 Moderní death metal za účasti ILLDISPOSED (DEN), EPITOME (GER), ZONARIA (SWE)
so 8.11.2014 TTRec. party vol.II. – koncert a křest CD ostravského projektu eR + HAVE THE MUNCHIES, UP!GREAT, ECHO MESSAGE, TOBI
pá 7.11.2014 Soutěž studentských kapel BREAK IT! je zpět!
so 1.11.2014 Legendární J.A.R. se po loňském zrušeném koncertě znovu chystají do Ostravy!
pá 31.10.2014 Legendární ASIAN DUB FOUNDATION (UK) po několika letech v Ostravě - BONVER ARENA
pá 31.10.2014 České punkové pecky TOTÁLNÍ NASAZENÍ, COVER FOR LOVERS, ABBaI
po 27.10.2014 BIGG BOSS TOUR 2014 ve složení VLADIMÍR 518, DJ MIKE TRAFFIK, ORION, HUGO TOXXX, REFEW, DJ NOBODY LISTEN
so 25.10.2014 ULTIMATE VOL. 1 - PRIMARY RESISTANCE, ENNOIA, FILTHYMINDS, COMPANION (AT)
pá 24.10.2014 Již tradiční SALAMANDRA, jako host vystoupí METALLICA REVIVAL CZ
čt 23.10.2014 GARY EDWARDS & THE STATEMENT
st 22.10.2014 Black metaloví TAAKE (NOR), VALKYRJA (SWE), NOCTEM (ESP) v Ostravě!
pá 17.10.2014 EASY STEPS, LUCKY RANDOM
st 15.10.2014 Legendy švédského death metalu ENTOMBED AD (SWE) a GRAVE (SWE) v Barráku!
so 11.10.2014 Progress-metalová kapele KHROMA (FIN) se vrací do Ostravy!
pá 10.10.2014 INDIE SESSION VOL. VI - - tradiční pokračování uznávaného nezávislého festivalu.
so 4.10.2014 MONKEY BUSINESS se vrací do Barráku!
pá 3.10.2014 SCHELINGER REVIVAL - Valašsko,SJETÝ GUMY,ONE GREAT DREAM
st 1.10.2014 Folkmetalový koncert za účasti GRAI (RU), SATANAKOZEL (RU), GROZA (RU/UA/CZ), RADGORATH
so 27.9.2014 Legendární ZNOUZECTNOST po dlouhé době v Barráku!
pá 26.9.2014 ÚSPĚCH, FIREDOG
st 24.9.2014 Bývalý zpěvák IRON MAIDEN BLAZE BAYLEY na klubovém koncertě v Ostravě. Jako support vystoupí BLACKSHARD
so 20.9.2014 Power metalový koncert s TEMPERANCE (ITA), MENU 65 a MORAVSKÝ ANDĚL
pá 19.9.2014 VOMIT THE DARKNESS vol.II za účasti BLOODWORK (UK), FATALITY, NAHUM, BLOODY OBSESSION, DYSANGELIUM
pá 12.9.2014 KONCERT NA POSLEDNÍ CHVÍLI - hrají AJDONTKER, THE PLACES, SWEET LEOPARD, JO RITTÄÄ!
út 9.9.2014 Death metaloví CRYPTOPSY (CAN), DISGORGE (USA) a JUNGLE ROT (USA) v Ostravě!
so 6.9.2014 Legendární PUNKHART a CRIMINAL COLLECTIONslaví 10 let. Jako host vystoupí VÍKEND
čt 28.8.2014 Metalcore/posthardcore party za účasti SIRENS & SAILORS (USA), TO KILL ACHILLES (UK), ARCHETYPE (UK)
čt 21.8.2014 Legendy NYHC AGNOSTIC FRONT (USA) poprvé v Ostravě! Jako doprovod po dlouhé době vystoupí DEAF1CULT0!
pá 15.8.2014 Punkový ČEROKÝZ FEST II.
út 5.8.2014 EVERGREEN TERRACE (USA) poprvé v Ostravě!
po 7.7.2014 Bostonští DEATH BEFORE DISHONOR (USA) za doprovodu STREETMACHINE, FILTHYMINDS a EAT ME FRESH poprvé přijíždějí do Ostravy!
ne 6.7.2014 Sludge metalová KYLESA (USA) za doprovodu LAZER/WULF (USA) poprvé v Ostravě!
pá 27.6.2014 Druhý BENEFIT PRO STANDU HOVADÍKA
st 25.6.2014 MARKY RAMONE (USA) z legendárních RAMONES, vystoupí na jedinném koncertě v České republice. Společně s ním pak STARÉ PUŠKY, LORD BISHOP ROCKS (USA) a VINYETTE (USA)
so 21.6.2014 Finále souteže PLANETROX 2014 o hraní na festivalu v Kanadě! Vstup zdarma
čt 19.6.2014 Pravé country v podání BOB WAYNE (USA) za doprovodu PTAKUSTIK
so 14.6.2014 Karibská párty s BIG MANDRAKE (VEN) a PIRATE RUDE SOUNDSYSTEM
pá 13.6.2014 Křest nového AK Mixtape 2014: Sergei B & Pastor!
pá 30.5.2014 Výrazná osobnost novodobé České scény BEN CRISTOVAO poprvé v Barráku!
st 28.5.2014 Skvělý glamrocker ADAM BOMB (USA) se vrací do Ostravy!
so 24.5.2014 THE FIALKY, OTRÁVENÁ GENERACE a další....
pá 23.5.2014 ROCKY LEON (USA) se opět za doprovodu COLTCHA UNITED vrací do Barráku.
so 17.5.2014 IAN, RATTLE BUCKET, THE PLACES
pá 16.5.2014 ALKEHOL a SJETÝ GUMY
so 10.5.2014 THE PARANOID se vrací do Barráku. Jako support vystoupí WE ON THE MOON a EXOTS
čt 8.5.2014 Special event full koncert MIROSMAJDA.COM
so 3.5.2014 Legendární ASPHYX (NL) za doprovodu MALIGNANT TUMOUR a SPASM v Ostravě
pá 2.5.2014 Legenda české taneční scény VANESSA konečně v Ostravě. Jako doprovod GAGARIN a SCHWARZPRIOR
so 26.4.2014 METALLICA REVIVAL CZ a PANTHERA REVIVAL, jako support vystoupí MORFETAMIN
čt 24.4.2014 Legendární PŮLNOC poprvé v Barráku
út 22.4.2014 EKTOMORF (HUN) se po několika letech vrací do Ostravy
so 19.4.2014 DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE poprvé v Barráku
pá 18.4.2014 VLADIMÍR 518 + BAND a JAMES COLE se vrací do Barráku
so 12.4.2014 RYBIČKY 48 se vrací
pá 11.4.2014 Punkový večer s THE ADICTS (UK) a THE BUSINESS (UK) v hlavní roli!
čt 10.4.2014 Americký pop-artový umělec IAN TURNER
st 9.4.2014 Semifinálové kolo UNIVERSITY BAND CONTEST
po 7.4.2014 Skvělí COMEBACK KID poprvé v Ostravě!
so 5.4.2014 Ostravští SWEET LEOPARD pokřtí v Barráku svou první desku!
pá 4.4.2014 Hip hop párty pod taktovkou TY NIKDY LABEL
st 2.4.2014 VELVET UNDERGROUND REVIVAL
so 29.3.2014 Mladé kapely COOKIES, MOTHER´S ANGELS, ON THE WAY se představí u nás v klubu.
pá 28.3.2014 Legenda britské taneční scény KOSHEEN (UK) v Ostravě! - BONVER ARÉNA
pá 28.3.2014 TRAKTOR a SJETÝ GUMY, jako support vystoupí R.U.R.
st 26.3.2014 Tradiční UNIVERSITY BAND CONTEST přichází s dalším ročníkem.
ne 23.3.2014 Kultovní GORGOROTH (NOR) a VITAL REMAINS (USA) v Ostravě!
so 22.3.2014 Energičtí PIPES AND PINTS zpět v Ostravě!
pá 21.3.2014 Již tradiční INDIE SESSION
čt 20.3.2014 Skvělá VLTAVA dorazí poprvé do Barráku. Jako doprovod vystoupí ÚSPĚCH
st 19.3.2014 Tradiční UNIVERSITY BAND CONTEST přichází s dalším ročníkem.
so 15.3.2014
pá 14.3.2014 Členové Charlie straight přicházejí s novým projektem LAKE MALAWI
st 12.3.2014 Tradiční UNIVERSITY BAND CONTEST přichází s dalším ročníkem.
so 8.3.2014 VLADIMÍR MIŠÍK & ETC... poprvé v Barráku
pá 7.3.2014 Tata bojs se opět vrací do Barráku.
st 5.3.2014 Tradiční UNIVERSITY BAND CONTEST přichází s dalším ročníkem.
so 1.3.2014 Skvělá kapela LIWID společně s PETROU GOBELOVOU z Ostravy.
pá 28.2.2014 Česká legenda TORR již tradičně v Barráku!
st 26.2.2014 HATEBREED (USA) a NAPALM DEATH (UK) poprvé v Barráku
so 22.2.2014 ZPOCENÝ VOKO, FIREDOG, MAGNOLIA
pá 21.2.2014 Metalová akce za účasti kapel MR. SCARECROW, RENTGEN, SOTURY a FIREZONE
čt 20.2.2014 Eddie Stoilow poprvé v Barráku!
st 19.2.2014 Italská gothic metalová kapela RAVENOUSE (IT), jako support vystoupí KAPRIOLA
po 17.2.2014 Melodický hardcore CLIMATES (UK) za doprovodu EARLY SEASONS (FR) a IN ARCHIVES (UK)
so 15.2.2014 GUTTURAL GORE GRIND MAFIA
pá 14.2.2014 Legenda ZÓNA A po dlouhé době v Ostravě a tentokrát s exkluzivní premiérou BABY SECONDHAND
út 11.2.2014 Buránek regionálního charakteru XAVIER BAUMAXA se vrací!
so 8.2.2014 PALEC 30th BIRTHDAY PARTY
pá 7.2.2014 Finále tradiční Soutěže studentských kapel BREAK IT! je tady.
pá 31.1.2014 Gentlemani Retro Jokers vyráží na svou první tour!
čt 30.1.2014 NAKED FLOOR Live! + Praskání Rosti Petříka (Párty pro parťáky)...a nejen pro ně, vstup volný!
so 25.1.2014 Přeložený koncert ČOKOVOKO a NYLON JAIL konečně v Barráku
pá 24.1.2014 Už kultovní česká rapová formace PRAGO UNION se po roce vrací do Ostravy s novou deskou.
út 21.1.2014 THE VIBRATORS (UK), THE NEUNIKNEŠ + SUPPORT
so 18.1.2014 UP!GREAT,COLP a HAVE THE MUNCHIES
pá 17.1.2014 ATI EDGE & THE SHADOWBIRDS (HUN), TONY TARANTULA & HIS BASTARDS (PL)
so 11.1.2014 BENEFIČNÍ KONCERT PRO STANDU HOWADÍKA
pá 10.1.2014 Black metalový koncert za účasti Trollech, Ars Moriendi, Oblivion, Morfetamin