SALAMANDRA, EUFORY (SK), DORIEN

Kdy pá 21.10.2016
Začátek 20:00
Facebook Facebook událost
Vstupenky v předprodeji v hudebninách pod klubem a v pobočkách OIS 130,-
Cena na místě 150,-

Blíží se podzim a ostravská metalová stálice SALAMANDRA po úspěšné festivalové sezóně opět zavítá domů - do ostravského klubu BARRÁK!!!

Letos si jako hosty přiveze rostoucí mladou slovenskou heavy - power kapelu EUFORY - která za první dva roky již stihla vydat své první album a jejíž energické vystoupení nemůže Ostravskému publiku uniknout!

Dalšími hosty bude Ostravská hard - rocková kapela DORIEN, se kterou již Salamandra vystupovala mimo jiné na akcích Motoscuk radia Čas Rock v Hlučíně a naservíruje posluchačům dávku poctivého bigbítu!

Věříme, že dorazíte tradičně v hojném počtu a vytvoříme perfektní atmosféru!!! Nezapomeňte pozvat i přátele a všechny příznivce rockové muziky, sdílejte událost a ptejte se nás na cokoli!!!

Vstupenky bude možno za zvýhodněnou cenu zakoupit v pobočkách Ostravského informačního systému a klubu BARRÁK. O zahájení předprodeje Vás budeme informovat! Mediálním partnerem koncertu je rádio ČAS ROCK.

A jelikož letos se Salamandrou nevystupujeme následující den na žádné další akci, jsme přesvědčeni, že afterpárty s fanoušky a kamarády bude stát skutečně za to!!!

Zpět na program