Zbigniew Czendlik (Postel, hospoda, kostel) - Barrák Music Hrad

Kdy st 15.7.2020
Začátek 20:00
Předprodej od 300,- Kč
Facebook Facebook událost
Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream 300,- kč

Zbigniew Jan Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představuje v pořadu Postel hospoda kostel. Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. Na podzim 2019 byla kniha namluvena a vydána v audio podobě. V dubnu 2018 titul vydali také v Polsku pod názvem “Bóg nie jest automatem do kawy”. Koncem roku 2018 se na trhu objevila kniha s přepisy rozhovorů s několika českými osobnostmi z pořadu Uchem jehly, jehož je Zbigniew moderátorem. Nese název Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté. A do třetice vyšla na podzim 2019 kniha Farská kuchařka, jíž je spoluautorem. Součástí pořadu je autogramiáda těchto knih.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa a Markéty Zahradníkové, se stejnojmenným názvem Postel, hospoda, kostel, které se prodalo již cca 55 000 ks a za níž byli oceněni cenou čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

Účinkuje: Zbigniew Czendlik
Žánr: Talk show
Délka: 90 minut

Zpět na program