Podporujeme Pronájem

O klubu

Barrák music club je ostravský multi-žánrový hudební klub, který volně navazuje na působení původního hudebního klubu Tančírna. Před otevřením v roce 2013 prošly prostory klubu významnou a rozsáhlou rekonstrukcí, díky níž se staly moderním místem s útulným prostředím pro své návštěvníky.

Na své si u nás přijdou vyznavači všech možných hudebních stylů, od nejtvrdších metalových a hardcorových fandů, přes vyznavače rockové, punkové nebo popové muziky a hip hopu. V průběhu celého roku pořádáme koncerty zahraničních i tuzemských kapel.

V našem klubu jste již mohli vidět světové špičky svých žánrů jako např. Fear Factory, Madball, The Dillinger Escape Plan, Obituary, Rocky Leon. Z českých kapel se u nás již představili Monkey Bussines, Tata Bojs, JAR, Vypsaná Fixa, Xindl X, Tomáš Klus, Vladimir 518, UDG, Prago Union, ATMO music a mnohé další.

Klub Barrák není jen místem pro koncerty živé hudby, ale také místem pro vystupování divadla, autorského čtení, anebo pro pořádání firemních večírků, oslav, maturitních večírků a studentských párty. Klub je vybaven kvalitním zvukovým aparátem a moderním světelným parkem, díky tomu jsme schopni zajistit výborný zvuk a atmosféru každého koncertu.

Disponujeme dvěma perfektně vybavenými bary, zázemím pro účinkující, šatnou pro návštěvníky a dostatečnou kapacitou vhodnou pro většinu akcí.