EKTOMORF (HUN), X-METHOD (USA), SYSTEMHOUSE33

Kdy st 19.10.2022
Začátek 19:00
Facebook Facebook událost
Cena v předprodeji do 31.8.2021 590,-

EKTOMORF a jejich znovuzrození ve znamení thrash metalu!

EKTOMORF se po 26 letech vrací ke svým hudebním, thrash kořenům. Maďarský energetický stroj už svým debutem přenesl tento žánr do moderní doby a osvobodil se tak od metalového škatulkování.

Písně jako úvodní „Ebullition“, zuřivá „Fear Me“ nebo energická, rozzlobená, demoliční „Smashing The Past“ jiskří plnou silou a vždy se valí nekompromisně vpřed bez nějakého rozptylování. EKTOMORF se posouvají dále, a přitom si stále zachovávají svoji přirozenou a osobitou tvář.

Tato čtyřčlenná banda okolo zpěváka/kytaristy Zoltána „Zoli“ Farkase od svého debutu „Hangok“ (1994) pravidelně dodává svým oddaným poddaným novou sílu. Pouhé tři roky po vydání svého hit alba „Fury“ (2018), nové album „Reborn“ (2021) zapaluje planoucí oheň svým těžkým zvukem a drsnými texty, které spalují jakékoli žánrové omezení. Jejich 15. studiové album dýchá duchem „velké čtyřky“ (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) a zároveň zahajuje zcela samostatnou, novou kapitolou EKTOMORF.

Připravte se na bouři! S „Reborn“ odstartují EKTOMORF sebevědomě novou kapitolu a vezmou s sebou každého, koho tato thrashmetalová kulka zasáhne!

Speciálními hosty koncertu je crossoverová rebel banda ze San Francisco Bay Area, X-METHOD a groove-thrash-death metalová kapela SYSTEMHOUSE33 z Indie!

Tak to vypadá na opravdu hodně divoký večírek! Přijďte, jste zváni????

Prodej vstupenek na oba koncerty, za zaváděcí cenu 590,-, platnou do konce srpna, startuje právě teď!

Objednávat můžete tady: www.mastersofrock.cz/cs/ektomorf a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

Zpět na program