BARRÁK MUSIC HRAD - PUNK!!!

Kdy so 3.7.2021
Začátek 13:00
Předprodej od 800,- Kč
Facebook Facebook událost
Vstupenky v předprodeji prostřednictvím sítě Ticketstream 800,- Kč

Novinkou 2. ročníku Barrák music hrad je celodenní festival punkových kapel za účasti českých i zahraničních interpretů.

Skotská kapela The Exploited vznikla v roce 1978 jako reakce na situaci, která panovala v tehdejším Edinburghu. Nezaměstnanost, násilí, lidé bez vidiny budoucnosti … Kluci z The Exploited se rozhodli reagovat. Z původního Oi punku, přešli do streetpunku, hardcorepunku a od konce 80. let hrají crossover thrash. Aktuální sestava, na kterou se můžete těšit: vokály Wattie Buchan, baskytara Irish Rob, bicí Willie Buchan a kytara Gav.

Více info:
www.facebook.com/TheExploited
www.the-exploited.net
www.youtube.com/watch?v=oGAZsISO85U

Britská hardcorová Discharge kapela zformovaná v roce 1977 Terencem alias Tezz Robertsem a Roystonem alias Rainy Wainwrightem. Pro kapelu je charakteristický minimalistický přístup jak v hudbě, tak textech písní, těžké a gradující kytarové rify, surové vokály často připomínající politickou řeč plné anarchie i pacifismu. Natočili 7 alb, 9 EPs, 4 singly a 9 kompilací.

Více info:
www.facebook.com/Dischargeofficial
www.instagram.com/discharge.official

Kapela The Analogs z polského Štětína hraje od roku 1995. Z původního ska se přeladili na punk, oi a streetpunk oblíbený nejen v polské domovině. Vy si je užijete ve složení Kamil „Prosiak“ Rosiak zpěv a kytara, Paweł „Piguła“ Czekała kytara, spoluzakladatel kapely, Prrzemysław „Benon“ Kaczmarek basa a Kuba „Drummerboy“ bicí.

Více info:
www.analogs.pl
www.facebook.com/TheAnalogs
www.instagram.com/theanalogs

Slovenská punková legenda Konflikt byla založená v roce 1990 a to pod původním názvem Azyl. Od roku 1998 sice už působí jako Konflikt, nicméně starší produkci jako album Takí sme z roku 1995 a demo Live 1992-1994 vydávali už jako Konflikt. Kapela dorazí ve stávajícím složení zpěv a kytara Robert "Jury" Jurányi, baskytara Kristián "Kristi" Kadlečík a bicí Pavel "Vandy" Prokop.

Více info:
www.konflikt.sk
www.facebook.com/konfliktofficial
www.instagram.com/konflikt_official

Hardcore kapela Crushing Caspars stříhnutá punkem se zrodila v roce 1995 v severoněmeckém Rostocku. Svým specifickými energizujícími songy se odkazuje na old school hardcore kapely jako Agnostic Front, Suicidal Tendecies či Gorilla Biscuits.

Více info:
www.facebook.com/crushingcaspars
www.instagram.com/crushingcaspars
www.mad-tourbooking.de/crushing-caspars

Saints & Sinners patří mezi ty nekvalitnější streetpunkové kapely. Tihle Pražáci jsou ale jiní. Zahraniční publikum je neskutečně hltá, Češi je musí teprve objevit. Barrák music hrad je tím pravým místem, kde si je poslechnout.

Více info:
www.facebook.com/saintsandsinnersofficial

Punk rock z Mostu, to je Malomocnost Prázdnoty. Svými líbivými songy vás těší už víc než 25 let a tentokrát vás pobaví i open air koncertem v úžasném prostředí hradu, kde s nimi můžete oslavit jejich čtvrtstoletí.

Více info:
www.facebook.com/Malomocnost-Pr%C3%A1zdnoty-221639587852031
bandzone.cz/malomocnostprazdnoty

Vision days. Tahle Ska-punková partička z Brněnce natočila za svou éru víc než 10 desek, poslední v roce 2019. V současné době stále zkouší a připravují nové věci, které snad uslyšíme i na hradě. Stačí jen pořádně hecovat.

Více info:
www.visiondays.cz
www.facebook.com/profile.php?id=100045493781142
www.instagram.com/visiondays

Honza, Dany, Standa a Ondra, to je srdcová punk-rock´n´rollová kapela Supertesla z Brna.

Více info:
www.facebook.com/superteslaband
bandzone.cz/supertesla

Havířovská punk-rock´n´rollová legenda IQ:60 založená před 40 lety po svém rozpadu v roce 1988 a opětovném znovuzaložení v roce 2015 zahraje i u nás v rámci letní scény Barrák music hrad.

Více info:
bandzone.cz/iq60
www.facebook.com/IQ60-507655486075392

Vstupné:
800 Kč (do vyprodání)

Více informací na www.barrakmusichrad.cz.

Zpět na program