Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

pátek
10/10
19:00

INDIE SESSION VOL. VI

online/SMS ticket 100 Kč
Cena na místě 130,- Kč
Facebook

Pomalu začíná klubová sezóna a v Ostravě hlásí velkou událost. V pátek 10.10.2014 proběhne v tamním Barrák Music Clubu opět hudební meeting nezávislých kapel a posluchačů – Indie Session vol.VI! Tento klubový festival už téměř 3 roky křísí českou scénu a ani jeho další pokračovánínebude výjimkou.
Ozdobou plakátu i line-upu budou znova čtyři interpreti. Prvním z nich budou, novinářskou cenou Vinyla a žánrovou cenou Anděl za elektronickou hudbu ocenění, Vložte Kočku. Jako další se představí nový projekt Jiřího Giesla z DeadPopesCompany, který příjemně překvapil jak na slovenském festivalu Pohoda, tak i na ostravských ColoursofOstrava – TheFinally. Na vážnější notu pak naladí olomoučtí FlashTheReadies, kteří se po minulé desce In Beldevere rozhodli přimíchat do své hudby více post rocku a indie. Posledním magickým jménem, které je trochu zahaleno tajemstvím, pak budou MagicJesus. Dvě kytary a bicí ve svižném tempu, bez jakýchkoliv nahrávek a bez jakýchkoliv servítek.
Po bohaté historii Indie Sessions, kde se představily kapely jako TheProstitutes, Walter Schnitzelsson, Deaths, WildTides, Planety, Voodooyoudo, nebo I LikeYouHysteric se tedy můžeme opět těšit na nezapomenutelný hudební zážitek. 10.10.2014, Barrák Music Club Ostrava od 19:00 hodin.

Další informace na www.indiesessions.cz.
Odkazy:
Vložte Kočku – SEAT (full album):
TheFinally – Pink Glasses: http://youtu.be/etnN4Nt16hc?list=UU2l0PNqFBxd98yXr9uyY4oA
FlashTheReadies – Elevate:

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas