Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
20/9
20:00

TEMPERANCE (IT), MENU 65, MORAVSKÝ ANDĚL

Příznivci melodického metalu pozor! Máte rádi Epicu, Liv´s eyes, Amaranthe či Nightwish??? Pokud ANO, tak tohle je určeno přímo vám!

Do ostravského Barráku přichází v rámci svého evropského turné italská moderní progresivní skupina Temperance, která vám představí své debutové album s názvem Temperance, vydaným pod hlavičkou Scarlet Records. Album se nese ve znamení melodického, progresivního metalu s výraznými prvky symphonic a power metalu, jemuž dominuje ženský vokální zpěv stejně jako mužský grow. Album je okořeněno prvky elektroniky i folku a od začátko po konec vás nenechá chladnými.
Album je již nyní vysoce hodnoceno kritiky jako skvělá kombinace melodických a tvrdých kytar plných neskutečné energie. 6E to bude velmi energická show v podání Temperance je jasné. Všichni muzikanti mají bohaté, několikaleté zkušenosti z působení v kapelách Bejelit, Secret Sphere, HateTyler, ale i s polupráci s kapelami Rhapsody of Fire, Dragonforce, Rage, Gamma Ray či Liv´s eyes.

Moravský Anděl – kapela pochází z Kopřivnice a svou úspěšnou kariéru odstartovala už v dobách, kdy každý metalista prometal všechny zábavy. Po dvou letech se vrací na scénu s novou silou a energií se svým pověstným „moravským power metalem“. Kapela doznala určitých změn, maká na nových skladbách a právě tento koncert bude jejich premiérou s novým programem. U mikrofonu opět stojí Ivan Borovský, kterého všichni znají i z působení ve skupině Salamandra.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas