Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
18/3
18:00

NECRO METAL PILGRIMS 2023

Poněkud tvrdší odnož podzimní folk-metalové akce do ostravského Barráku dostane po skoro dvouleté pomlce zajímavou směsici thrash-death-grind metalu. Tentokrát to však bude trochu jiné. Jednak jsme poprvé trochu přiostřili grindem, ale hlavně ve spolupráci s pivovarem Koniček a sládkem/pořadatelem akce Paolim jsme pro Vás uvařili pivo. Jmenuje se Necro a bude to IPA. Zbytek je skoro stejný nebo se příliš nemění. Klub své brány otevře v 18:00, ale na první kapelu si budete muset počkat ještě půlhodinku. Třeba u již tradičního welcome drinku.
První se na podium představí ostravská skupina Violent Reprisal. V roce 2021 jim vyšlo jejich první EP Edict of Hatred, kde se svou tvorbu pluji do vod Thrash/Death metalových. Takže na začátek to bude pořádná jízda. Mávátka vezměte s sebou.

Po ostravském thrash metalu si dáme opravdovou lahůdku v podobě death, grind-coreový bandu z Frýdku-Místku Dobytčí MOR – dr. Fekal:"Určitá míchanina střev rodící se v lidské útrobě, napomáhá vleklým výparům z ní aby nezhojitelně vymazaly z tohoto světa či hybridu určité svědění jistého druhu, které nemá se svým počátkem nic společného. Ovšem podíl viny nemá tato vonící kopa svinstva nýbrž cerebrospinální tekutina.

Opět se rozjede vlak plný hnoje řítící se do vápnem zahalené kafilerie....

Další kapela, která ozdobí tuto metalovou událost, je již legendární Fleshless! Představovat tento děčínský spolek asi nemusím, ale co je třeba připomenout, je fakt že tato česká grindcore/death metalová kapela slaví letos 30 let na scéně, a kromě kapely samotné, se můžete těšit rovněž na speciální play list.

Nahum má již na NMP svou židli, ale vždy zanechají za sebou nesmazatelný zážitek, takže když vybíráme kapely, které by mohli na akci vystoupit, tak nám na mysli pokaždé vytane právě tato ostravská Death metalová partička. Ze zákulisí jsme se mimo jiné nedávno dozvěděli, že skladatele políbila múza, takže budete moci slyšet možná i něco co jste ještě neslyšeli.

Poslední kapelou, pomyslnou třešničkou na dortu budou brněnští Death-grindoví MINCING FURY and G.C.o.Q.D.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas