Program - Rap

pátek
8/12
20:00
Rap

REST X CHAMPION SOUND

Po úspěšném turné k poslední Restově desce "Tlak" přišel čas živou show posunout na vyšší level live bandu. A když kapela, tak rovnou ta v hiphopových vodách nejzkušenější.

čtvrtek
14/12
21:00
Rap

TAOMI - ECHINACEA TOUR

Po téměř tříleté odmlce představil Taomi začátkem tohoto léta své nové album Echinacea, z kterého pocházejí úspěšné singly jako "Ty (Tomáš)" a "Kúsok mňa". Aktuálně se s novým albem vydává na své první sólové turné po slovenských a českých městech, kde svoje největší hity odehraje spolu s živou kapelou.

pátek
22/12
19:00

MONKEY BUSINESS, PSH

Legendy českého funky Monkey business spojí své síly s legendami českého rapu PSH a dorazí na společný předvánoční koncert do Barráku! Toto bude bude jedinečný večírek, na kterém se o rozjezd a následnou after party postará DJ Necroz se svým funky-rap setem!

sobota
13/1
20:00
Rap

EARTH - CHROME TOUR

Rapper EARTH má na svém kontě čtyři platinová alba a miliony streamů u hitů jako Diamanty, Je mi fajn nebo Dopis v lahvi. Teď přichází se songem Rudý květy, který spolu s dalšími novinkami z alba MOONLIGHT zazní živě na tour.

sobota
17/2
19:00

RAEGO: 10 LET SPOLU TOUR

Po deseti letech na české hudební scéně vyráží RAEGO společně se živou kapelou na turné.

neděle
31/3
20:00
Rap

TOTALLY NOTHIN

TOTALLY NOTHIN, jedna z nejvýraznějších osobností GEN Z na české rapové scéně, míří po vydání nového alba WAVES na oficiální WAVES TOUR 2024 a zavítá také do Barráku.

Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut