Program

friday
8/12
20:00
Rap

REST X CHAMPION SOUND

Po úspěšném turné k poslední Restově desce "Tlak" přišel čas živou show posunout na vyšší level live bandu. A když kapela, tak rovnou ta v hiphopových vodách nejzkušenější.

saturday
9/12
20:00

BOTOX

Kapela Botox vyráží na své druhé klubové turné po České republice, aby představila svůj nový singl Stav bez tíže. Předkapela: Zuzana H.

thursday
14/12
21:00
Rap

TAOMI - ECHINACEA TOUR

Po téměř tříleté odmlce představil Taomi začátkem tohoto léta své nové album Echinacea, z kterého pocházejí úspěšné singly jako "Ty (Tomáš)" a "Kúsok mňa". Aktuálně se s novým albem vydává na své první sólové turné po slovenských a českých městech, kde svoje největší hity odehraje spolu s živou kapelou.

friday
15/12
21:26

UDG

Skupina UDG z Ústí nad Labem vystoupí v klubu Barrák v Ostravě. Pokud máte rádi jejich hudbu, dorazte. Pokud ne, stejně dorazte, třeba vás překvapí. Klub Barrák má dobrý bar. Uvidíme se tam.

saturday
16/12
19:00

STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, GODLESS TRUTH, SOUL MASSACRE

Předvánoční brutal death metalový večer za účasti Stillbirth, Monument of Misanthropy, Godless truth a domácích Soul massacre míří do Ostravy!

wednesday
20/12
19:00

GOOFY COW, DENOI, ZOSTRA

BEEF BANANA Shake? YES! Tenhle koktejl ti bude chutnat - DENOI společně s GOOFY COW vyráží na klubové Beef Banana Tour a namíchají hudební koktejl i u tebe v klubu!

friday
22/12
19:00

MONKEY BUSINESS, PSH

Legendy českého funky Monkey business spojí své síly s legendami českého rapu PSH a dorazí na společný předvánoční koncert do Barráku! Toto bude bude jedinečný večírek, na kterém se o rozjezd a následnou after party postará DJ Necroz se svým funky-rap setem!

tuesday
2/1
20:00

TRAIETTORIA (IT), MUFFA(IT)

Hardcore punkové kapely z Padovy odpalí nový rok v Barráku vší silou na malé scéně klubu! Přijď si večer po prvním pracovním dnu v novém roce odpočinout na hardcore koncert! Lepší uvítání nového roku neexistuje!

friday
5/1
19:00

PROUZA, GARLANDS

Kapela Prouza, která se v roce 2022 dala opět dohromady aby oslavila 33 let založení kapely, bude vydávat v reedici své první 2 LP a k této příležitosti odehraje i několik klubových koncertů. Jedním z nich bude i koncert na malé scéně klubu Barrák.

saturday
6/1
19:00

SYMPHONIC VISIONS TOUR - MY PROJECT, SARKONIA, EARTHA

Začátek roku bývá složitý. Tak proč si ho trochu nezpříjemnit? Přijďte 6. 1. 2024 do Barráku a užijte si večer plný melodického metalu v podání tří skvělých female fronted kapel!

saturday
13/1
20:00
Rap

EARTH - CHROME TOUR

Rapper EARTH má na svém kontě čtyři platinová alba a miliony streamů u hitů jako Diamanty, Je mi fajn nebo Dopis v lahvi. Teď přichází se songem Rudý květy, který spolu s dalšími novinkami z alba MOONLIGHT zazní živě na tour.

friday
19/1
20:15

VANESSA, SAMHAIN

Vanessa vydává svoje první best of album s názvem "Meisterstücke" a vyráží na po několika dlouhých letech opět na turné. A u toho musíš být. Už se to třeba nebude opakovat.

saturday
3/2
20:00

DEBUSTROL, ANTIGOD

První sobota v únoru znamená v Barráku už několik let jediné! Koncert legend českého thrash metalu Debustrol! A jako vždy s nimi zahrají domácí Antigod.

thursday
8/2
20:00

KATARZIA

Výrazná osobnost tuzemské a slovenské scény, zpěvačka, skladatelka a textařka Katarzia přijíždí poprvé do Barráku, kde vystoupí na malé scéně klubu.

saturday
10/2
20:00

N.O.H.A. - NOISE OF HUMAN ART

N.O.H.A. - jedinečný mix drum´n´bass a world music se vrací do Barráku. Můžeme se těšit na energickou show tak, jak je u této kapely dobrým zvykem!

saturday
17/2
19:00

RAEGO: 10 LET SPOLU TOUR

Po deseti letech na české hudební scéně vyráží RAEGO společně se živou kapelou na turné.

wednesday
21/2
20:00

POWERPLANT (UK)

Synth/punková kapela POWERPLANT z Londýna přijíždí do Ostravy na malou scénu Barráku!

friday
23/2
20:30

TATA BOJS

TATA BOJS - legendární kapela z Hanspaulky, kterou není nutné dlouze představovat dorazí do Barráku se svou skvělou show!

wednesday
28/2
20:00

K. M. TICHÁ & BANDJEEZ

Zpěvačka, skladatelka, držitelka prestižní Ceny Anděl Kateřina Marie Tichá na sebe výrazně upozornila svým debutovým albem Sami vystoupí poprvé v Barráku s kapelou Bandjeez.

friday
1/3
20:00

VISACÍ ZÁMEK

Legendární Visací zámek se vrací do Ostravy na klubový koncert!

sunday
3/3
19:00

ATHEIST, CRYPTOPSY, ALMOST DEAD, SUPPORT

Legendy floridského death metalu Atheist spoke na jaře své síly s Cryptopsy a vyráží na společné turné! Jednou ze zastávek bude i ostravský Barrák!

wednesday
6/3
20:00

AMELIE SIBA

Amelie Siba - hudebnice z Prahy, je jednou z nejvýraznějších tváří současné české nezávislé hudební scény a její jméno je především spojováno s pojmy něžnosti a blízkosti.

thursday
7/3
18:00

REBELLION TOUR - MADBALL, SCOWL, SUPPORTS

Rebellion tour se vrací do Ostravy! Hardcore festival v čele s Madball rozboří Barrák na jediné zastávce v ČR už 7.3.2024!

wednesday
13/3
19:00

THERION, GUESTS

Symphonic metalová kapela Therion se po několika letech vydává na turné a jednou ze zastávek bude i ostravský Barrák.

saturday
16/3
20:00

E!E, VISION DAYS

E!E a Vision days vystoupí na společném koncertě v Barráku!

friday
22/3
19:30

PROTHEUS, KOMUNÁL

Hudba spojuje lidi bez rozdílu věku a napříč kulturami. Přináší radost a pomáhá žít ve světě plném lží a nástrah. A přesně o tom je společné turné kapel Protheus a Komunál.

sunday
31/3
20:00
Rap

TOTALLY NOTHIN

TOTALLY NOTHIN, jedna z nejvýraznějších osobností GEN Z na české rapové scéně, míří po vydání nového alba WAVES na oficiální WAVES TOUR 2024 a zavítá také do Barráku.

wednesday
3/4
20:00

POKÁČ

Pokáč na jaře opět flákne ukulele do futrálu a vyrazí do terénu, kde zahraje jak starý šlágry, tak pecky z nové desky Rodinné album. Doraž, bude to velkolepý!

thursday
4/4
19:30

VESNA

První koncertní show kapely Vesna po Eurovizi proběhne 8. listopadu 2023 v Barráku.

monday
8/4
19:00

PESTILENCE, CARNATION, BODYFARM

Pestilence se vrací do Ostravy! Tentokrát je doprovodí Carnation a Bodyfarm.

Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut