Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Program - Metal

tuesday
25/6
20:00

HULDER, PANZERFAUST, VENIT MORTEM

Black metalová mašina HULDER z USA vyráží na své "VERSES IN OATH" EUROPEAN TOUR 2024 k příležitosti vydání nového alba. Jako co-headliner se v Ostravě představí také kanadští black metalisté PANZERFAUST. Celý večer pak otevřou domácí VENIT MORTEM.

wednesday
17/7
18:30

JUNGLE ROT (USA), DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION

Oldschool death metalová kapela Jungle Rot z USA hrající od roku 1992 dorazí do Ostravy! Jako support zahrají Dead Carnage a Bloody Obsession!

tuesday
20/8
19:00

ARKONA (RUS), VELESAR (PL), SUPPORT

Ruská pagan metalová kapela Arkona se vrací do Ostravy s novým albem. Jako support vystoupí folkmetaloví Velesar z Polska.

thursday
29/8
19:00

BARRÁK MUSIC HRAD 2024 - COCOTTE MINUTE, ELEKTRICK MANN

Osvědčená a skvělá kombinace Cocotte Minute s Elektrick Mann se vrací na Barrák music hrad!

friday
30/8
19:00

ILL NIÑO, EKTOMORF, MIND INCISION – METAL!!! WARM-UP

Warm-up festivalu METAL!!! v čele s ILL NIÑO je zde! Tato legenda latin-metalu oslaví v letošním roce 25 let a proto se vydává na turné, jehož jedinou CZ/SK zastávkou bude Barrák, a to v pátek před festivalem Metal!!!.

saturday
31/8
12:00

BARRÁK MUSIC HRAD 2024 - METAL!!!

Barrák music hrad – Metal!!! přichází již s 5. ročníkem!

monday
16/9
19:00

NYTT LAND (RUS)

Sibiřského temné folkové duo NYTT LAND dorazí do Ostravy na jediný CZ/SK koncert!

sunday
22/9
19:00

SATAN (UK), HAUNT (USA), HELL FIRE (USA)

Britská heavy metalová legenda dorazí v rámci turné k nové desce do Ostravy na jediný český koncert! Jako support si přivezou heavy metalové Haunt a Hell Fire z USA!

tuesday
1/10
19:00

BATUSHKA, VLTIMAS, GOD DETHRONED

Batushka se vrací do Barráku s novým albem. Na tomto turné je doprovodí all-star kapela Vltimas - David Vincent (ex-Morbid Angel), Blasphemer (Mayhem), Flo Mounier (Cryptopsy) a God Dethroned.

sunday
13/10
18:00

CRYSTAL VIPER, SAVAGE MASTER, METAL FACTORY, SURMA

Female fronted heavy metalový večer v Barráku! Crystal Viper vyrážejí společně se svými speciálními hosty na evropské turné a jedinou českou a slovenskou zastávkou bude i Barrák. Jako support tento večer vystoupí Metal Factory a Surma.

thursday
17/10
20:00

ELLENDE, GROZA, SERVANT

Black metalová trojice Ellende, Groza a Servant přijíždějí do Barráku naučit nás černému řemeslu! Těšit se můžete na kapely nové vlny black metalu.

monday
21/10
19:00

NAXEN (D), ÄERA (D)

Dvě skvělé německé blackmetalové kapely Naxen a Äera vydávají své druhé album, se kterým vyrážejí na turné, jehož jednou zastávkou bude i malá scéna Barráku!

wednesday
13/11
19:00

LUCIFER, THE NIGHT ETERNAL, TANITH

Švédská heavy metalová kapela Lucifer vyráží na turné, jehož jedinou českou zastávkou bude i ostravský Barrák. Jako hosty si přivezou Night Eternal a Tanith. Můžeme se těšit na večer plný heavy metalu, ale i hardrocku a doom rocku.

monday
18/11
19:00

BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER

Benighted a Baest vyrážejí na turné a jednou ze zastávek bude i ostravský Barrák. Jako hosty si na turné pozvali skvělé Coffin Feeder se členy Aborted, Leng Tch'e a Fleddy Melculy v sestavě. Můžeme se těšit na pořádný death/grindový večer!

Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas