Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Event detail

wednesday
20/3
19:00

HUBRIS., PURE BEDLAM, IN2ELEMENTS

Vstupenky pouze na místě 300 Kč
Facebook

HUBRIS. (CH) jsou švýcarská instrumentální kapela z Freiburgu. Kvarteto založené v roce 2014 se vyznačuje originálním stylem kombinující elektronickou atmosféru s prvky metalu a progresivních žánrů. Skupina v současné době propaguje své nejnovější album „The One Above“, které vyšlo 10. února 2023. V roce 2023 Hubris absolvovala turné po USA, Indii, Austrálii, západní Evropě a jihovýchodní Asii, vystoupili také na Dunk Festivalu a Post festivalu. Koncerty Hubris. jsou nabité spoustou energie, což z nich dělá nezapomenutelný zážitek.

FB: https://www.facebook.com/Hubrisband
BC: https://hubrisband.bandcamp.com
YT: 
The One Above (live session): /> The One Above (full album):


PURE BEDLAM (PL) – zvuk 90. let smíchaný s alternativním rockem, post hardcore, emo a pár dalšími ingrediencemi. Představte si, že At the Drive In, Jimmy Eat World a Poison The Well jdou na pivo. Debutovali v roce 2021 s „Taking Shape“ a o rok později se vrátili s „The Sightseer“, který předvedl jejich melodičtější stránku. V současné době kapela pracuje na svém třetím albu.

FB: https://www.facebook.com/purebedlamband 
BC: https://purebedlam.bandcamp.com/releases 
YT: 
Earthly Possessions: /> The Sightseer (full album):


IN2ELEMENTS (PL) začali v roce 2017 jako sólový instrumentální projekt kytaristy Adama Szopy, inspirovaný ambient/post hudbou. Po vydání EP „The World to Come“ v roce 2018 a dobře přijatého dlouhohrajícího alba „Cold“ v roce 2019 se projekt vyvinul v kompletní kapelu. Spolu s Krzysztofem Rutkou (ex-Transmission Zero) na baskytaru a Michałem Szendzielorzem (Gallileous) na bicí, trio od té doby vydalo dvě alba: „Cycles“ v roce 2020 a „It's Always Darkest Before the Dawn“ v roce 2022.

FB: https://www.facebook.com/in2elements 
BC: https://in2elements.bandcamp.com/ 
YT: 
Dystopia: /> It's Always Darlest Before the Dawn (full album):  

Financováno z rozpočtu statutárního města Ostravy

Projekt je financován městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz

More events
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas