Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Event detail

tuesday
14/5
19:00

THE MUSIC DIGEST - FESTIVAL SPECIAL

Poslechové pořady The Music Digest (TMD) v podání hudebního žurnalisty Dana Sywaly (ČT art, ČRo Jazz, Full Moon). Prvním tématem bude Festival special, kde se zaměříme na tipy z programu festivalů Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noise a Batch.

Poslechové pořady Dana Sywaly probíhají od roku 2017, začaly jako čistě charitativní projekt pro SONS - Sjednocenou organizaci nevidomých a slabozrakých. „Hlavní inspirací mi byl Steven Wilson, významný britský prog rockový hudebník, který si během našeho rozhovoru postěžoval, že lidé dnes nemají prostor na dvě hodiny zavřít oči a poslouchat hudbu. Stejně tak Jiří Černý, se kterým jsme společně působili v redakci magazínu Rock&All a toho roku vedli na téma našich poslechovek rozhovor.
Sywala působí aktuálně v týmu ČRo Jazz, ČT art, Full Moon, Harmonie a na své platformě Rock’n’Roll Journalist. V minulosti působil v Televizi Seznam, jedenáct let byl součástí redakce magazínu Muzikus. Věnuje se především rozhovorům a mezi jeho nejznámější hosty patřili mimo jiné Adam Clayton (U2), Jason Newsted (ex-Metallica), Stewart Copeland (The Police), Richard Kruspe (Rammstein), Andrea Bocelli, Slash, Mike Shinoda (Linkin Park), Avishai Cohen nebo Goran Bregović.

Volitelné vstupné 150 - 400,- Kč v síti Goout.

More events
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas