Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Event detail

monday
20/5
19:00

GLASTON, BESIDES

Zvuk kapely Glaston, která pochází ze Švýcarska je definován syntézou kytary, basy, klavíru a bicích. Prostřednictvím svých nástrojů berou posluchače na cestu průzkumu a hluboce pronikají do emocí a pocitů uvnitř. Proces psaní písní na nové albem I Am Whole byl pro čtveřici nejosobnější, přesto: jako cesta do našeho nejniternějšího já jsou písně nekompromisní a otevřené, odvážné a absolutní. Střídavě filmové a melancholické album se pohybuje na hranici mezi hravostí a dynamikou. I když je 11 písní jedinečných samy o sobě, všechny sdílejí jednu zásadní vlastnost: jsou upřímné. Kapela svými orchestrálními aranžemi navozuje autentické zvukové plochy a emoce, které posluchače zavedou na cestu od vnitřního konfliktu k absolutní spáse.

https://www.glastonmusic.com/iamwhole/

 Kapela Besides vznikla v roce 2011a za pouhé tři roky se stala jednou z nejpopulárnějších kapel na polské postrockové scéně. Kvarteto hrající neoblíbený hudební žánr si získalo srdce milionů polských lidí během televizní talentové show Must Be The Music a vyhrálo hlavní cenu osmého ročníku této show.
Na svém kontě mají téměř 200 koncertů v Polsku i v zahraničí (mimo jiné: Francie, Španělsko, Benelux, Švýcarsko, Rusko, Ukrajina, pobaltské země). Kromě toho zatím vydali tři alba – „We were so wrong“, „Everything is“ a „Bystanders“.
V roce 2020 se kapela vrátila s novou deskou s názvem „Bystanders“. Jedná se o koncepční album obsahující 8 instrumentálních skladeb nahraných se smyčcovým kvartetem. Skladby byly inspirovány historií vězňů z Osvětimi a osudy lidí obývajících okolní země, kteří žili ve stínu tragédie druhé světové války. Členové Besides pocházejí z Brzeszcze (nedaleko Osvětimi) – album se zrodilo z osobní potřeby vypořádat se s emocemi nahromaděnými v průběhu let, způsobenými blízkostí tohoto jedinečného místa.

https://www.besides.pl/en/home/

More events
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas