Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Event detail

saturday
27/4
18:30

ARIADNE'S THREAD, ROSA NOCTURNA, EWENAY, WINDS OF YORE

Vstupenky v předprodeji 300 Kč
Cena na místě 300 Kč
Facebook

Po úspěšném roce 2023 a skvělém přijetí na turné Kladivo na čarodějnice '23, se Ariadne's Thread vrací na turné v roce 2024.
Přivezou čerstvý materiál, kombinují melodický death metal, symfonický metal, pseudoblack metal a djent, přičemž se drží svých folk/folk metalových kořenů.
Představí zbrusu nový set a zároveň předvedou některé ze svých známějších skladeb.

Spolu s nimi vystoupí: 

Rosa Nocturna: Symphonic Metal, Brno

Rosa Nocturna je brněnská symfonická folk metalová kapela. Rosa Nocturna klade ve svých písních důraz na zajímavé vokály, bohaté symfonické orchestrace a silné kytarové riffy. Texty písní vyprávějí poutavé příběhy, romantické balady nebo mýtické eposy. Snaží se předávat pozitivní náladu a vybízet posluchače k zamyšlení.

Kapela byla založena v roce 2007. Od té doby Rosa Nocturna vydala 4 studiová alba, 5 singlů, několik videoklipů a podílela se na mezinárodní kompilaci CD Spectrum. 

Ewenay: Folk Metal, Praha

Ewenay je osmičlenná folkmetalová kapela z Prahy. Vyčnívá z davu tím, že mísí tradiční folkové prvky s metal-coreovými základy a nebojí se experimentů.
Po založení v roce 2017 bylo prvních několik let poměrně turbulentních, hledání zvuku a členů. Současná sestava je stabilní od roku 2019.

Winds of Yore: Pagan Death Metal, Ostrava

Winds of Yore splétají moudra starých časů do nových příběhů, kombinují tradiční nástroje s precizností moderních metalových žánrů, jako je melodický death metal, prog a metalcore, s texty inspirovanými pohanskými mytologiemi aplikovanými na nový svět, ve kterém se nacházíme.

Financováno z rozpočtu statutárního města Ostravy

Projekt je financován městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz

More events
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas